این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب زمان بازیافته

کتاب زمان بازیافته

انتشارات اختران

قیمت: 34,000 تومان

سال 51 که دادگاه ها بود و اعدام ها و از این گروه فقط شما و مسعود رجوی اعدام نشدید. 13 نفر اعدام کردند. کمیته مرکز 15 نفر بودید. این طوری که من شمردم دو نفر زنده ماندند و بقیه اعدام شدند.
این 13 نفری که می گویی درست نیست. چهار نفر اولیه ناصر صادق، محمد بازرگانی، علی میهن دوست، علی باکری، بعد حنیف نژاد، سعید محسن، بدیع زادگان، محمود عسگری زاده، رسول مشکین فام. همین میشود جمعا نه نفر.
پس در کمیته مرکزی کلا یعنی یازده نفر بودید؟
نه 12 نفر بودیم. حسین روحانی در خارج بود و ما در زندان بودیم. نه نفر از دوازده نفر کمیته ی مرکزی اعدام شده بودند. بیشترین اعدامی از اعضای چریک های فدایی بودند که در زمستان 50 نوزده نفرشان را اعدام کردند. بعدها ساواک سعی میکرد در درگیری ها بکشند و زنده نگیرند یا زنده میگرفتند اعلام میکردند که کشته شده، شکنجه اش میکردند و بعد می کشتند.
ببین، نسل شما دارد وارد پارادایم نوینی میشود. شما متعلق به نسلی هستید که شانس این را دارید که در دوران فروپاشی ساختارهای ارزشی عمودی و گسترش ساختارهای ارزشی افقی (احترام افقی) زندگی کنید. نسل ما راهی نداشت به جز آنکه ساختار ارزشی عمودی قدیم را در هم بشکند تا ساختار ارزشی عمودی خود را به جای آن بگذارد.


ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

 

 

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

301

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

امیرهوشنگ افتخاری راد

مترجم
ناشر

انتشارات اختران

نوبت چاپ

3

تاریخ چاپ

1400

موضوع

زندگی نامه، سرگذشتنامه

شابک

9789648897944

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه