این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب بازی درمانی یونگی

کتاب بازی درمانی یونگی

انتشارات اندیشه احسان

قیمت: 96,000 تومان

کتاب حاضر دربارۀ بازی‌درمانی مبتنی بر نظریۀ کارل گوستاو یونگ روان‌شناس تحلیلی است. این کتاب به شیوه‌ای ساده سازماندهی شده تا خواننده بتواند با برقراری یک رابطۀ پویا بین درمانگر و کودک و نوجوان، روند بهبود و درمان آسیب‌های روانی را به حداکثر برساند. هدف اصلی بازی‌درمانی تحلیلی، فعال‌کردن فرایند تفرد (یعنی تبدیل‌شدن به یک فرد بالغ) در دوران کودکی است که این روند از طریق برقراری یک رابطه گرم و همدلانه ممکن خواهد شد.
در این کتاب کاربرد ابزارهای مختلف بازی‌درمانی، از جمله‌ شن‌بازی و رنگ‌آمیزی ماندالاها، به‌طور مفصل مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ به‌گونه‌ای که خواننده پس از مطالعه کتاب و تسلط‌یافتن بر توضیحات کاربردی آن می‌تواند در عرصه عمل نیز یافته‌های خویش را به‌کار گیرد. نگرش تحلیلی درمانگر، به کودک این فرصت را ارائه می‌دهد تا به سمت حیات نمادین (جایی که احساسات و تصاویر در آن قرار دارد)، حرکت کند. همچنین با مهار خشم، درمانگران روند تحول را تسهیل می‌کنند و احساسات مثبت را در کودک و نوجوان به‌وجود می‌آورند. نگرش تحلیلی یا نمادین در یک فرآیند و بستر درمانی که امنیت روانی را تقویت می‌کند، پرورش می‌یابد.
دکتر اریک جی. گرین، استادیار مشاوره در دانشگاه پوردو در غرب لافایت و عضو هیئت علمی دانشگاه جان هاپکینز (JHU) در بالتیمور است‌. او سالانه آموزش‌های مربوط به بازی درمانی و پروتکل‌های درمان تروما با کودکان و نوجوان را برگزار می‌کند.

 

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

244

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

اریک جی گرین

مترجم

فائزه جمشیدی

ناشر

انتشارات اندیشه احسان

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1401

موضوع

روانشناسی

شابک

9786229703519

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه