این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب تا ابد یا تا زمان های خیلی خیلی دور

کتاب تا ابد یا تا زمان های خیلی خیلی دور

انتشارات ابوعطا

قیمت: 65,000 تومان

می گویند اینکه لک لک ها بچه ها را به پدر و مادرهایشان هدیه می دهند افسانه است ولی مردم خیلی چیزها می گویند و در این خیلی چیزها هیچ کدام به ما نمی گویند که من و جولیان از کجا آمده ایم. شاید لک لک واقعیت دارد. شاید لک لک از منقار بزرگش استفاده می کند که بچه ها را بردارد و انگشت های پاهایشان را به پاها و انگشت های دست هایشان را به دست های بچه ها متصل می کند. شاید همان طور که پرینگلز روی بچه هایش می نشست و آنها را گرم نگه می داشت، لک لک هم روی بچه ها بنشیند و آنها را گرم و نرم نگه دارد.

سپس لک لک پرواز می کند و بچه ها را در خانه هایی که مادرها با آغوش باز منتظرشان هستند می اندازد. اگر بچه ها به طور شانسی در خانه ها و خانواده های خوبی بیفتند، خوشبحالشان می شود و آنها افراد خانواده اش می شوند و آنجا خانه ای می شود که بچه ها در آن به دنیا آمده اند.

اما لک لک سر به سر من و جولیان گذاشته است. او اعضای بدن ما را خیلی دیر به بدن هایمان متصل کرده است. به همین خاطر اعضای بدن ما خیلی بزرگ شده بود؛ انگشتان بزرگی داشتیم، سرهایمان سنگین و بزرگ بود. همین باعث شد که لک لک نتواند وزن ما را تحمل کند و اشتباهی ما را جایی انداخت که خانه و خانواده نبود، مادری نبود که با آغوش باز منتظر ما باشد.


ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

400

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

کیلا کارتر

مترجم

سمانه سعید

ناشر

انتشارات ابوعطا

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1399

موضوع

داستان نوجوان

شابک

9789641703099

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه