این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

بهترین سایت های خرید کتاب و معرفی سایتی با ارسال رایگان کتاب

بهترین سایت های خرید کتاب و معرفی سایتی با ارسال رایگان کتاب
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/02/30 6 نظر

بهترین سایت های خرید کتاب کدام ها هستند؟ در این نوشته به معرفی معتبرترین سایت های فروش کتاب خواهیم پرداخت و سایتی با ارسال رایگان کتاب به سراسر ایران را معرفی خواهیم کرد

بهترین سایت های خرید کتاب

خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان به سراسر ایران از سایت کتاب وب

 

رودخانه‌ی تغییر همواره در جریان است. به همان سرعتی که عقربه‌های ساعت برای جلوتر رفتن عجله دارند، این تغییرات سریع و چشمگیر است. همگام با این تغییرات، شیوه خرید کتاب نیز دچار تحولات عظیمی شده است. دور زمانی نیست که برای یک خرید کتاب خوب کافی بود که میدان انقلاب را با آن کتاب فروشی‌های هیجان انگیزش جستجو کنیم و برای پیداکردن بهترین کتابفروشی شهر، قدم‌هایمان را محکم و استوار روی سنگ‌فرش‌های خیابان انقلاب بگذاریم تا در نهایت کتاب مورد نظرمان و از آن مهم‌تر، کتابفروشی مورد علاقه‌مان را پیدا کنیم. 
همه می‌دانیم که برای افرادی که با کتاب دوست هستند و رابطه‌ی عاطفی خوبی با دارند، کتابفروشی از اهمیت خاصی برخوردار است، اگر نگوییم این اهمیت کمتر از خود کتاب نیست، اغراق نکرده‌ایم، به همین دلیل این افراد همواره در پی یافتن بهترین کتابفروشی شهر هستند.
به دلیل سرعت زیاد زندگی و مشغله‌های افراد، دیگر زمانی برای رفتن به کتابفروشی‌های شهر و یافتن کتاب نیست. کرونا هم مزید بر علت شد و قرنطینه‌ی سراسری باعث تعطیلی کتابفروشی‌های شهر شد. اما مگر می‌شود عاشق را از معشوق دور نگاه داشت؟ مگر می‌شود فرهنگ و کتاب را قرنطینه کرد؟ همه این مسائل باعث شد شیوه‌ی خرید کتاب دستخوش تغییر شود و کتابخوان‌هایی که روزی شهر را برای  بهترین کتابفروشی در می‌نوردیدند حالا برای خرید کتاب، اینترنت را برای یافتن بهترین سایت‌های خرید کتاب جستجو می‌کنند.


خرید اینترنتی کتاب از بهترین سایت‌ها:


تجربه‌ی تورق کتاب و لمس کاغذهای تانخورده‌اش قابل قیاس با هیچ‌یک از لذت‌های دنیا نیست. دور نگه داشتن عاشق از معشوق، بزرگترین درد است اما چه کنیم که جبر زمانه دست از گلوی ما بر نمی‌دارد و مدرنیته و تکنولوژی حالا بنیادی‌ترین عنصر فرهنگ یعنی کتاب را هدف گرفته است. خرید اینترنتی کتاب جایگزین روش‌های مرسوم خرید کتاب شده است و حالا سایت‌های فروش اینترنتی کتاب خود را آماده‌ رقابت می‌کنند تا به بهترین  سایت فروش اینترنتی کتاب تبدیل شوند.
زمانی، رقابت کتابفروشی‌ها در سطح شهر کاملاً مشهود بود. امروز همان رقابت به سمت و سوی سایت‌های فروش کتاب کشیده شده است و هرکدام از آن‌ها سعی می‌کنند تا خود را به عنوان بهترین سایت فروش کتاب و قابل اعتمادترین سایت خرید اینترنتی کتاب معرفی کنند. در این رقابت که تعداد شرکت‌کنندگانش بی‌شمار است چندین اسم خودنمایی می‌کند. بر آن شدیم که شما عاشقان کتاب را  با  بهترین سایت خرید اینترنتی کتاب آشنا کنیم، مولفه‌هایی را که تعیین‌کننده‌ی این انتخاب هستند با شما مطرح کنیم و قضاوت را برای تشخیص بهترین سایت خرید کتاب به خود شما واگذار کنیم زیرا باور داریم که سرمایه‌های اصلی این کتابفروشی‌ها شما هستید و این حق شماست که بهترین سایت خرید کتاب را از میان بهترین‌ها انتخاب کنید.
بعد از چندین سال فعالیت حرفه‌ای در چاپ و انتشار کتاب و پخش آن، با همفکری تیم مدیریت و پشتیبانی سایت کتاب وب، برای تشخیص بهترین سایت خرید کتاب فاکتورهای زیر را در نظر گرفته‌ایم و برای هر فاکتور امتیازی لحاظ کرده‌ایم،  امتیازی بین 1 تا 5 ستاره و در نهایت از شما کاربران و خوانندگان این متن می‌خواهیم که با امتیاز دهی به خدمات سایت کتاب‌وب ما را در مسیر بهترین شدن و بهترین ماندن یاری کنید زیرا هدف ما ارسال رایگان کتاب به سراسر ایران است تا کتاب‌دوستان اسیر فاصله و مکان نباشند. ما باور داریم که آب حیات می‌فروشیم.

تشخیص بهترین سایت خرید کتاب، کاری دشوار است اما ما برای این کار فاکتورهایی را در نظر گرفته‌ایم.


فاکتورهای انتخاب بهترین سایت خرید کتاب :


1- ظاهر و interface  سایت.
2- جامع بودن بانک کتاب سایت.
3- رابط کاربری سایت: جستجو، ثبت نام و فرآیند خرید.
4- پشتیبانی و پاسخگویی سایت.
5- تخفیف‌ها و قیمت کتاب ارائه شده در سایت.
6- هزینه‌ی ارسال و قیمت تمام شده‌ی کتاب.
7- بسته‌بندی و سلامت کالا هنگام تحویل.
8- مدت زمان تحویل کالا.
9- معرفی کتاب و محتوای سایت.
10- فعالیت‌ها و پویش‌های فرهنگی سایت.
 

 

برای پیدا کردن بهترین کتاب‌ها، فروشگاه کتاب و ناشران باید به کجا مراجعه کرد؟ 
 
بسیاری از ما در سطح اجتماع با این پرسش تکرار شونده روبرو هستیم که کجا باید کتاب‌های خود را بخریم؟ به صورت آنلاین یا در کتاب‌فروشی؟  چقدر مایل هستیم که برای خرید کتاب به یک ناشر کتاب چاپی پول بدهیم یا به ناشران کتاب الکترونیکی؟ 

 

فروشگاه اینرتنتی کتاب

 

معرفی سایت فروش اینترنتی کتاب وب: 

کتاب وب یک سایت فروش اینترنتی کتاب است که مدت کوتاهی است که فعالیت خود را شروع کرده است. ما از ابتدای فعالیت خود تصمیم داشتیم که کتاب را به ارزانترین و راحت ترین شکل ممکن به دست تمامی ایرانیان برسانیم و تصمیم ما از ابتدا بر آن شد که سرویس ارسال رایگان کتاب را فعال کنیم و کتاب را به رایگان به تمامی کشور ارسال کنیم همچنین در بازه‌های زمانی مختلف تخفیف‌های کلی و هماهنگی در سایت کتاب وب روی تمامی محصولات اعمال می‌‍شود که امکان خرید کتاب با تخفیف را فراهم کرده است. 

در ادامه این مقاله به بررسی روش های خرید کتاب به صورت فیزیکی و اینترنتی در دنیا خواهیم پرداخت.

 

خریدکتاب به شکل سنتی : 


بیایید ابتدا حالت آفلاین را بررسی کنیم برای عموم جامعه، خرید کتاب در یک فروشگاه محلی بهتر است، چرا که پول را در جامعه محلی نگه می‌دارد، از شرکت‌های مستقل حمایت می‌کند و همچنین کمی قدم زدن برای سلامتی هم مفید است! تعدادی سایت وجود دارند که یافتن کتابفروشی‌های مستقل محلی و پشتیبانی از آنان را آسان‌تر می‌کنند، جاهایی که می‌توانید کتاب‌های اصل، نایاب، قدیمی و ... را در دستان خود بگیرید. از مهمترین این سایت‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم: 

 

خرید کتاب Indiebound.org


کتابفروشی ها و دیگر خرده فروشان مستقل نزدیک محل سکونت خود را پیدا کنید! شعار این سایت این است: 100 دلار در محله‌ی خود خرج کنید، 68 دلار آن در آنجا باقی می‌ماند! همین 100 دلار در شعبه فروشگاه زنجیره‌ای محله‌تان خرج کنید، جامعه محلی شما فقط رنگ 43 دلار از آن را خواهد دید! 


Bookweb.org 


کتابفروشی‌های صنف فروشندگان کتاب آمریکا را که در اطراف شما زندگی می‌کنند، در این سایت بیابید.


WorldCat


 جستجوی عنوان کتاب در کتابخانه محله‌ی شما 


Bookshare


 دسترسی به کتاب‌ها، نشریاتی و مقالات برای کسانی که نمی‌توانند آن‌ها را پرینت کنند.

 

خرید کتاب 


خرید اینترنتی کتاب :


در حالی که خریدن یک کتاب چاپی در کتابفروشی شهر یک رویکرد ستودنی است،اما این موضوع همیشه در عمل ممکن نیست. بعضی از محله‌ها و شهرها کتابفروشی های مناسبی ندارند، بنابراین خرید از یک فروشگاه اینترنتی کتاب ممکن است تنها گزینه پیش رو باشد. در چند سال گذشته، کتابفروشی های آنلاین و سایت های فروش آنلاین کتاب زیادی وارد بازار شده‌اند. Amazon، Better World Books و ... از معدود فروشگا‌ه‌های اینترنتی کتاب هستند. می‌دانیم فروشگاه اینترنتی کتاب زیادی وجود دارند که می‌توانیم ذکر کنیم اما به ذکر 10 نمونه از آن‌ها بسنده خواهیم کرد. شما هم اگر با سایت های فروش اینترنتی کتاب و فروش آنلاین کتاب آشنایی دارید، آن را به ما معرفی کنید.


اینترنت ابزار بسیار قدرتمندی است. برای ما که کتاب و مطالعه را دوست داریم، ابزار اینترنت راه خوبی برای پیدا کردن کتاب‌های جدید است. اینترنت به ما کمک می‌کند که نویسندگانی را که تا کنون چیزی از آن ها نشنیده‌ایم را جست و جو کرده و با تالیفاتشان آشنا شویم. توانایی خرید آنلاین کتاب شگفت‌انگیز است، می‌توانید به راحتی آن کتابی را که مدت زیادی در جستجوی آن بوده‌اید، پیدا و تنها با یک کلیک ساده آن را خریداری کنید. در ادامه این این مقاله، در مورد بهترین‌های فروشگاه اینترنتی کتاب صحبت خواهیم کرد. 


قطعا شما مخاطبین گرامی سایت کتاب وب قطعا تعدادی از این کتابفروشی‌های آنلاین را می‌شناسید و مطمئن هستیم که با بهترین کتابفروشی آنلاین آشنا هستید و نام آن را می شناسید.
 

1-سایت فروش اینترنتی کتاب آمازون ( amazon.com

فروشگاه اینترنتی کتاب آمازون


آمازون فعالیت خود را به عنوان یک کتاب فروشی آنلاین شروع کرد و هنوز هم یک کتاب فروشی و یا بهتر است بگوییم بزرگترین کتابفروشی آنلاین در دنیاست.  در این وب سایت تقریبا می‌توانید هرکتابی را که می‌خواهیم پیدا کنید از کتاب‌های چاپ اول گرفته تا کتاب های دست دوم، بهترین رمان‌ها یا پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا.


 سایت خرید اینترنتی کتاب آمازون سه ویژگی برتر دارد که در ادامه به ذکر این سه ویژگی از این فروشگاه اینترنتی کتاب خواهیم پرداخت:

 

 • اول، سهولت پیدا کردن کتاب‌های چاپی : از آنجاییکه آمازون امکان خرید و فروش کتاب‌های دست دوم را فراهم کرده است،تقریبا می‌توان تمامی کتاب‌های چاپی موجود در بازار را در این سایت پیدا کرد.
 • دوم، گستردگی منابع : این کتاب‌فروشی آنلاین یکی از گسترده‌ترین منابع کتب زبان‌های غیر انگلیسی نیز محسوب می‌شود. (معمولا با قیمت‌های بسیار ارزان)
 • سوم، کمک به ناشران تازه‌کار :ما نمی‌توانیم تعداد زیادی از نویسندگان شناخته‌شده‌ای را نادیده بگیریم که تصمیم گرفته‌اند فقط کتاب‌های خود را به آمازون بفروشند؛ این یعنی آمازون دنیایی از کتاب‌هایی است که در هیچ جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید!


در Amazon شما می‌توانید کتاب‌های ارزان بخرید: به چه شکل: 

 • 1- با خرید کتاب‌های دست دوم 
 • 2- با خرید اشتراک کتاب‌خوان های کیندل

 

همچنین، طرح نامحدود کیندل را نیز نباید فراموش کنیم. این سرویسی نامحدود است که به شما این امکان را می‌دهد تا هر چقدر می‌خواهید، کتاب بخوانیدبیش از 1 میلیون کتاب الکترونیکی در حساب آمازون شما در دسترس خواهد بود که شامل کتاب‌های صوتی هم می‌شوند. و همه‌ی این‌ها تنها به ازای 99 دلار در ماه برای شما در دسترس خواهد بود..

بررسی سایت آمازون  

 

 •  آمازون مناسب است برای :  همه‌ی افراد چرا که تنوع زیادی در فروش کتب مختلف از چاپی تا دست دوم، الکترونیکی و ... دارد.

 

 • بهترین ویژگی سایت آمازون : قیمت مناسب و توع زیاد، همچنین پشتیبانی از دستگاه کتابخوان کیندل فایر  که یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های کتابخوان است که شرکت آمازون آن را ارائه می‌دهد و برای خواندن کتاب الکترونیکی فوق‌العاده است.

 

 • محدودیت‌ها سایت آمازون : محدودیت خاصی در خرید کتاب‌های مختلف ندارد اما شاید در هر ژانر و تخصص بهترین نباشد.


حال که آمازون را شناختیم باید به این سوال پاسخ دهیم که آیا آمازون بهترین کتابفروشی آنلاین است؟
نیازی به گفتن نیست زمانی که انتخاب میان آمازون و کتاب‌فروش محله یا شهر شما باشد، آمازون از خیلی جهات برنده است. به عنوان مثال، آمازون به شما کمک می‌کند که کتاب‌های بهتری را انتخاب کنید، چون توصیه‌ها براساس آنچه که شما قبلا خوانده‌اید ارائه می‌شوند، نه آنچه که کارمندان فروشگاه کتاب می‌گویند! برخی استدلال می‌کنند که خرید کتاب در آمازون هم برای نویسندگان و هم برای اقتصاد فردی و اجتماعی بهتر است، اما این بحثی نیست که بتوانیم در این مقاله بگنجانیم. پس تا اینجای کار متوجه شدیم که قطعا آمازون  یکی از بهترین‌هاست. اما جایگزین‌های دیگری برای اطمینان بیشتر در خرید آنلاین کتاب وجود دارند.


در عین حال که آمازون سایتی بسیار کامل است حتی با کنار گذاشتن شرایط کاری ایده‌آل آن، سایر کتاب‌فروشی‌های آنلاین با سرویس های متنوع‌تری در دسترس هستند که تخصص بیشتری در ژانرهای مختلف ارائه می‌دهند. ما 9 انتخاب دیگر را در میان فروشگاه‌های اینترنتی کتاب را پیدا کردیم که باعث می‌شوند لیستی از ده سایت برتر فروش آنلاین کتاب به شما معرفی کنیم. 


 
2- سایت فروش اینترنتی کتاب پاولز بوک (Powell's Books )

 

سایت فروش اینترنتی کتاب powells book


این شرکت که در پورتلند تاسیس شده است حضور خود را در بازار فروش آفلاین و فیزیکی کتاب با حصور در نقاط مختلف شهر حفظ کردده است و وبسایت آن برای کسانی است که در پورتلند زندگی نمی‌کنند 
استفاده از این تارنما بسیار آسان است چرا که به خوبی سازماندهی شده‌است. شما می‌توانید هم کتاب‌‎های جدید و هم دست دوم را از آنجا خریداری کنید و همچنین نرم‌افزارهای مختلف، سی‌دی‌ها و دی وی دی‌ها را نیز پیدا کنید. برای کمک به شما در انتخاب هوشمندانه کتاب، تحت عنوان "Staff Picks" می‌توانید توصیه‌های مختلفی را برای انتخاب بهترین گزینه‌ها، از جمله کتاب‌های برتر ماه و 25 کتابی که باید قبل از مرگ خواند، پیدا کنید. گزینه فروش کتاب‌ها به صورت آنلاین یا  در فروشگاه نیز ابزار مفیدی است که این سایت در اختیار شما قرار می‌دهد. 

 

 • مناسب است  برای : کسانی که در جستجوی چاپ‌های منحصر به فرد امضا شده توسط نویسندگان، هستند 
 • بهترین ویژگی : پشتیبانی کامل از مشتری چه در فروشگاه، تلفنی، و چه از طریق ایمیل. همچنین یک دایرکتوری گسترده از سوالات متداول و پشتیبانی مشتری که می‌توان در وب سایت به آن‌ها  دسترسی داشت. 
 • محدودیت‌ها : وب سایت پیشنهاد ارسال رایگان ندارد. شرایط بازگشت کالا بدون انعطاف است و شما فقط تا 30 روز از خرید وقت دارید تا کتاب را پس بدهید 


 
3- سایت فروش اینترنتی کتاب Books-A-Million 

 

 


 BAM  منبعی غنی از کتاب‌ها است  که شامل کتاب‌های تازه چاپ، دسته دوم و جذاب با برچسب‌های قیمتی هیجان‌انگیز می‌باشد. شما همچنین اسباب‌بازی‌ها، بازی‌های فکری  و مجلات را می‌توانید در  این وب سایت پیدا کنید. 
وب سایت BAM منظم و مرتب است و این ویژگی مزایای مفید زیادی به همراه دارد. در صورت ترجیح خرید کتاب به صورت حضوری نیز، یک پشتیبان به شما کمک خواهد کرد تا نزدیک‌ترین کتاب‌فروشی به خود را پیدا کنید. همچنین برای هر سوالی که ممکن است در هنگام خرید به صورت آنلاین داشته باشید، یک گفتگوی آنلاین مناسب نیز فراهم شده است.

 

 • مناسب برای : کسانی به دنبال انواع متنوعی از عناوین و کتب هستند. 
 • بهترین ویژگی: کتاب‌فروشی Books-A-Million کتاب‌های آماده به فروش و حراجی‌های موجود را به خریداران پیشنهاد می‌کند. 
 • محدودیت‌ها : هیچ گزینه‌ای برای فروش کتاب‌های خود از طریق BAM ندارید.


 سایت فروش اینترنتی کتاب Alibris 

فروشگاه اینترنتی کتاب alibris


این کتاب‌فروشی آنلاین تنها از طریق کتابفروشی های ثالث عمل می‌کند. این به این معنی است که وقتی یک کتاب از Alibris خریداری می‌کنید، درواقع دارید آن را از یک کتاب‌فروشی آنلاین مستقل خریداری می‌نمایید. این امر سکویی است برای کسانی که به دنبال کتاب‌های دست دوم، نادر و کلکسیونی هستند. 
این وب سایت تخفیف‌های مختلفی را برای کتاب‌ها مانند کوپن‌های تخفیف دانشجویی ارائه می‌دهد و حتی یک بخش کتاب‌های ارزان 99 سنتی نیز دارد. همچنین Alibris برای همه سفارش‌ها، خدمات ارسال رایگان را ارائه می‌دهد. 

 • مناسب برای : آن‌ها که به دنبال خرید کتاب‌های دست‌دوم یا کمیاب (ویرایش اول، قدیمی، و امضاشده)هستند. 
 • بهترین ویژگی : امکان چانه‌زدن و مزایده برای خرید همه نوع کتاب، همچنین گزینه اجاره دادن کتاب‌ها در سایت موجود است.
 • محدودیت‌ها :  Alibris از طریق کتابفروشان ثالثی که سیاست‌های بازگشت کالای متفاوتی دارند، عمل می‌کند، که می‌تواند مرجوع کردن کتاب‌ها را کمی پیچیده‌تر کند. 


 
4- سایت فروش اینترنتی کتاب Peachpit

 

 فروشگاه اینترنتی کتاب peachpit


Peachpit متخصص فروش کتاب چاپی، الکترونیکی و سایر مطالب آموزشی در حرفه‌های خلاقانه است. شما در این سایت طیف گسترده‌ای از عناوین مربوط به عکاسی را پیدا خواهید کرد، همه چیز برای شروع یادگیری فتوشاپ شما درمنابع آکادمیک این سایت موجود است همچنین به راحتی می‌توانید به منابع گسترده‌ی آموزشی  برای طراحی وب، برنامه‌نویسی و فیلم سازی دسترسی داشته باشید.
این کتاب‌فروشی فقط بر روی کتاب‌های چاپی تمرکز نمی‌کند بلکه دوره‌های آنلاین و مطالب دیجیتالی را نیز برای یادگیری زبان آموزان ارائه می‌دهد. این وب سایت همچنین دارای یک وبلاگ است که در آن می‌توانید دیدگاه‌های اعضای جامعه را در مورد استفاده از نرم‌افزار، ابزارهای مختلف، و در پیش گرفتن یک سبک زندگی دیجیتالی بیابید.

 

 • مناسب برای :  آن‌ها که به دنبال محتوای با کیفیت بالا و محتوای مرتبط با تکنولوژی هستند. 
 • بهترین ویژگی : با وجود تمرکز کامل این وبسایت بر روی تکنولوژی، پیدا کردن محصولات تخصصی برای حوزه کاری شما آسان است. 
 • محدودیت‌ها : برخی از عنوان‌ها ممکن است گران به نظر برسند با این حال، Peachpit سیستمی از تخفیف، شامل حراج هفتگی، و بسته‌های تبلیغاتی ارائه می‌دهد .


 
 5-سایت فروش اینترنتی کتاب Barnes & Noble 

فروشگاه اینترنتی کتاب Barnes & Noble 


بارنز اند نوبل یکی از بزرگ‌ترین خرده فروشان کتاب با حضور صدها کتابفروشی فیزیکی است. همچنین این سایت یکی از بهترین فروشگاه‌های آنلاین کتاب الکترونیکی نیز می‌باشد.
در کنار همه انواع کتاب، کتاب‌های الکترونیکی مخصوص تبلت کتابخوان این شرکت، سی دی، دی وی دی، بازی‌ کامپیوتری، اسباب‌بازی، لوازم الکترونیکی و چیزهای دیگر نیز به فروش می‌رساند. اگر اگر به دنبال خرید بسیاری از اقلام در یک زمان، بدون متحمل شدن هزینه‌ی زیادی برای حمل و نقل یا ارسال رایگان کتاب هستید، این کتاب‌فروشی را انتخاب کنید. 

 • مناسب ‌برای :  کسانی که برای خرید به دنبال چیز مخصوصی نیستند و به خرید دسته‌ای از کالاهای متفاوت به صورت همزمان علاقه دارند 
 • بهترین ویژگی :  ارسال رایگان زمانی که حداقل شرط خرید را برآورده می‌کنید، فرآیند بازگشت کالا نیز ساده است 
 • محدودیت‌ها : چارچوب زمانی نسبتا کوتاه برای بازگشت کالا و تنها تا 14 روز 

 
6-سایت فروش اینترنتی کتاب Valore Books 

 


کتاب بعدی ما در این لیست Valore Books، یک کتاب‌فروشی آنلاین است که در کتاب‌های درسی تخصص دارد. این منبع آنلاین به شما فرصتی می‌دهد تا با استفاده از کتاب‌های قدیمی و یا نسخه‌های قدیمی‌تر که به طور محسوسی ارزان‌تر هستند، پول خود را در خرید کتاب‌های درسی صرفه‌جویی کنید. 
این وب سایت همچنین دو پیشنهاد اجاره کتاب را با هزینه کم‌تر و همچنین امکان خرید موقت کتاب و بازگرداندن آن در صورت نیاز را ارائه می‌دهد. این‌ها راهکارهایی عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای شما و حفظ موجودی منابع برای این کتاب‌فروشی است. 

 

 • مناسب برای : کسانی که به دنبال کتاب‌های درسی و کمک درسی می‌گردند 
 • بهترین ویژگی : پس از استفاده می‌توانید کتاب‌هایی را که از این سات خریداری کرده‌اید به خودش بفروشید 
 • محدودیت‌ها : انتخاب کتاب تنها محدود به کتاب‌های درسی است

 
7-سایت فروش اینترنتی کتاب Better World Books 

 

سایت فروش اینترنتی کتاب Better World Books 


Better World Books حامی ادبیات جهان .


این کتابفروشی آنلاین در  سال 2002 تاسیس شد و اکنون بیش از 5 / 1 میلیون مشتری دارد. این کتاب فروشی آنلاین از کتاب‌های دسته دوم برای فروش استفاده می‌کند. کتاب‌هایی از مدارس، کتابخانه‌ها، دانشجویان و یا هر کسی که کتاب قدیمی دارد و می‌خواهد آن را به قیمت پایین‌تر بفروشد. شرکت‌های سرمایه‌گذار این وبسایت سود حاصل از فروش آنلاین خود را به بیش از 80 برنامه‌ی توسعه سوادآموزی در سراسر جهان اهدا کرده‌اند. آن‌ها تابحال آن‌ها توانسته‌اند در این زمینه بیش از 9 میلیون دلار هزینه کنند و بیش از 40 میلیون نسخه کتاب را بازیابی و ترمیم کرده‌اند. این شرکت که حدود 200 نفر پرسنل دارد، به مشتریان خود ضمانت 100 درصدی بازگشت کالا و سرویس ارسال رایگان کتاب در سراسر جهان را  ارائه می‌دهد. همچنین این سایت تضمین می‌کند سرویس ارسال کالایش به گرم شدن آب‌وهوا که دغدغه‌ی امروز جامعه جهانی است، دامن نزدند. در می 2009، خوانندگان هفته‌نامه کسب‌وکار، کتابفروشی آنلاین Better World Books را به عنوان بهترین بنگاه اجتماعی آمریکا در زمینه ایجاد تمایز و کسب سود انتخاب کردند.

 

 • مناسب برای :  کسانی که می‌خواهند با خرید کتاب بعدی خود از وب سایت، به ارتقای سواد کمک کنند 
 • بهترین ویژگی :  قیمت ارزان با تعدادی از گزینه‌های تخفیف در دسترس 
 • محدودیت‌ها :  هنگام عودت یک کتاب، ممکن است تا 60 روز طول بکشد تا بازپرداخت کامل انجام شود

 
8-سایت فروش اینترنتی کتاب AudioBooks 

خرید اینترنتی کتاب audiobooks.com


اگر فردی هستید که معمولا سرتان خیلی شلوغ است و همیشه وقت ندارید تا یک جا بنشینید و کتاب بخوانید، Audiobooks.com ممکن است جای مناسبی برای شما باشد! در وب سایت audiobooks، می‌توانید هزاران کتاب صوتی از افرادی که آن‌ها را خوانده‌اند پیدا کنید و با این ویژگی، شما می‌توانید بدون آن که کتاب را پیش خود داشته باشید و شخصا آن را مطالعه کنید، به فایل صوتی آن گوش فرا دهید؛ گویی برای شما داستان می‌خوانند و شما می‌توانید به هنگام انجام کارهای دیگری مانند رانندگی، آشپزی، تمیز کردن، باغبانی و یا هر چیز دیگری که باید در طول روز انجام دهید، به یک کتاب گوش فرا دهید.
با عضویت در Audiobooks.com می‌توانید یکی از هزاران کتاب صوتی این سایت را انتخاب کنید تا در هر ماه از آن‌ها لذت ببرید و در هر زمانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید و گوش دهید. هزینه عضویت در این سایت 14.95 دلار در ماه است، اما شما می‌توانید برای نسخه آزمایشی آن به صورت رایگان ثبت نام و یک کتاب صوتی رایگان دریافت کنید.

 

 • مناسب برای : گسانی که زمان کافی برای مطالعه ندارند و طرفداران پادکست‌ها بهترین ویژگی: گوش دادن به کتاب‌های مورد علاقه در هر زمان دلخواه و دسترسی به هزاران کتاب.
 • محدودیت‌ها : کتاب چاپی در این سایت به فروش نمی‌رسد و برای بسیاری از کتاب‌ها نسخه الکترونیکی در این سایت موجود نیست. 

 
9- سایت خرید اینترنتی کتاب AbeBooks 

سایت خرید اینترنتی کتاب abebooks


در وب سایت AbeBooks، شما میلیون ها کتاب در دسترس برای فروش پیدا خواهید کرد، از جمله کتب جدید، خارج از نوبت چاپ، نسخه‌های امضا شده، کتاب‌های درسی و گزینه‌های های دیگر. مشابه سایت آمازون، در  AbeBooks فروشندگان مختلف و بی‌شماری از سراسر جهان کتاب‌های خود را از طریق وب سایت آن‌ها می‌فروشند. شما می‌توانید از فروشندگان کتاب در هر جایی از دنیا خرید کنید، همه این‌ها در یک وب سایت جمع شده‌اند. نگاهی به صفحه فروشندگان پیشنهادی بیاندازید تا ببینید کدام فروشندگان تبلیغ می‌شوند. علاوه بر تنوع زیاد کتاب‌ها، شما می‌توانید اقلام هنری مختلف و خیلی چیزهای دیگر را نیز خریداری کنید.

 

 • مناسب برای : تقریبا هر قشری چرا که تنوع بالایی در انواع کتاب‌ها دارد 
 • بهترین ویژگی : ارتباط مشتریان با فروشندگان کتاب در سراسر جهان محدودیت‌ها: در نسخه الکترونیکی کتاب‌ها تخصص زیادی ندارد 


اگر چه تمام کتاب‌فروشی‌های آنلاین که در بالا ذکر شد مزایای خود را دارند، Amazon هنوز یکی از بهترین نام‌های شناخته‌شده در این صنعت است. وب سایت آن بسیار کاربر پسند است، انتخاب گسترده‌ای از همه انواع کتاب را دارد و پیدا کردن یک کتاب خاص در هر زمانی آسان است. با این حال، امروزه افراد بیشتر و بیشتری در تلاشند تا به منظور حمایت‌ از شرکت‌های مستقل از آمازون به سایت‌های دیگر مهاجرت کنند. 
کتابفروشی های آنلاین به اندازه قدم زدن به یک فروشگاه زیبا و مرور کتاب‌ها زیاد جذاب نیستند، اما گاهی شما نمی‌توانید هم خدا را داشته باشید هم خرما را. اینترنت می‌تواند یک منبع فوق‌العاده برای خوره‌های کتاب باشد، اما مهم است بدانید کدام فروشگاه آنلاین کتاب برای خرید کتاب‌های متنوع مناسب است. هدف از این مقاله نیز معرفی ده سایت برتر کتاب‌فروشی آنلاین بود که به بررسی آن‌ها پرداختیم. البته همانطور که گفته شد این‌ سایت‌ها با وجود مزایایی که دارند تنها گزینه‌های مناسب موجود نیستند. اگر بخواهیم ده سایت برتر بعدی را نام ببریم می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره کنیم/ 
 


10- سایت فروش اینترنتی کتاب Biblio 

سایت فروش کتاب biblio


biblio  مجموعه‌ای از بیش از 100 میلیون کتاب در دایرکتوری خود دارد و به خود می‌بالد که با کتابفروشان بسیاری از سراسر جهان برای ایجاد یکی از بزرگترین منابع کتاب آنلاین و  فروش اینترنتی کار می‌کند .


11-  سایت فروش اینترنتی کتاب Book Depository 

خرید کتاب به شکل اینترنتی از سایت book depository


این سایت هم آخرین چاپ‌ها و هم یک بخش مزایده دارد که در آن می‌توانید کتاب‌ها را با قیمت‌های بسیار ارزان پیدا کنید و  فارغ از اینکه چه کتابی خریداری کنید و کجا زندگی کنید، هزینه حمل کالا برای شما رایگان است .


12- سایت فروش اینترنتی کتاب BookMooch 

سایت خرید کتاب bookmooch


اگرچه این سایت یک کتاب‌فروشی صرف نیست، جایی فوق‌العاده برای دریافت کتاب رایگان است. شما به راحتی می‌توانید رمان‌های قدیمی خود را با کتاب‌های چاپ جدید هزاران نفر دیگری که در حال حاضر از سایت استفاده می‌کنند، مبادله کنید! 


 13-سایت فروش اینترنتی کتاب Book People 

خرید کتاب bookpeople.com


با خدماتی نظیر فروش فوری کتاب، پیشنهادهای ویژه، تخفیف، و دیگر پیشنهادها، می‌توانید انواع گسترده‌ای از کتاب‌ها را با قیمت ارزان در این وب سایت مستقر در انگلستان پیدا کنید. 


14-سایت فروش اینترنتی کتاب Booktopia 

سایت فروش اینترنتی کتاب booktopia


بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی آنلاین استرالیا تضمین می‌کند گزینه‌های فراوانی برای جلب رضایت خوانندگان تمام سنین، منافع، و نیازها داشته باشد. 


15-سایت فروش اینترنتی کتاب Chegg.com 

سایت فروش اینترنتی کتاب chegg


با کتاب‌های درسی با تخفیف، منابع آموزشی، و مشاوره برای دانش آموزان، این سایت می‌تواند برای هر کسی در کالج حیاتی باشد! 


16- سایت فروش اینترنتی کتاب Costco 

سایت فروش اینترنتی کتاب costco


بیشتر مردم وقتی به خرید کتاب فکر می‌کنند به Costco نمی‌اندیشند، اما این سایت مکانی عالی برای خرید مجموعه کتاب و کتاب‌های کودکان با تخفیف بالا است 


17- سایت فروش اینترنتی کتاب Daedalus Books 

سایت فروش اینترنتی کتاب daedalus books


این سایت به خاطر فروش رمان‌های کلاسیک و پرفروش‌ترین کتاب‌ها ب  قیمت‌های بسیار ارزان معروف است 


18- سایت فروش اینترنتی کتاب eBay 

خرید اینترنتی کتاب ebay


هزاران کتاب در eBay برای قیمت‌های بسیار پایین و قابل مزایده در دسترس هستند که بسیاری از آن‌ها خدمات ارسال رایگان کتاب دارند، فرقی نمی‌کند که شما به یک کتاب آشپزی جدید، کتاب، مجله یا کتاب نیاز دارید یا نه، بهتر است برای هر نیازی ابتدا سری به این سایت بزنید 


 سایت فروش اینترنتی کتاب The Strand 

خرید اینترنتی کتاب strand


هر کتابی در این سایت با نرخ تنزیل شده، از جمله کتب چاپ جدید فروخته می‌شود و شما حتی می‌توانید رمان‌هایی از که هنوز منتشر نشده اند را پیش سفارش دهید تا زودتر از همگان آن را بخوانید 

نظرات

captcha Refresh
مصطفی صفریان
۰۰
پاسخسلام
فروشگاه اینترنتی کتاب لند هم میتونید برای خرید کتاب امتحان کنید. برای خرید کتاب زبان و کتاب های فارسی میتونید آنلاین سفارش بدید. قیمت مناسب با کیفیت کاغذ خوب و ارسال سریع دارن.
https://ketab.land
ناشناس
۰۰
پاسخسلام و عرض ادب
ما هم در فروشگاه آنلاین جریان کتاب کتاب های متنوع و خوبی رو در زمینه های گوناگون در دسترس افراد کتاب خوان و کتاب دوست قرار می دیم.
آدرس سایت ما:
https://www.jaryanketab.com
Fariba
۰۰
پاسخمن هنوز نظری ندارم چون اولین بار این سایت رو می خوام امتحان کنم
بهزاد نوری
۰۰
پاسخفروشگاه اینترنتی کتابلازم هم در زمینه خرید و فروش کتاب های دست دوم فعالیت داره.
https://www.ketablazem.com/
بوک بازی
۰۰
پاسخسایت کتاب های خارجی بوک بازی با کلی کتاب متنوع و زبان اصلی با تخفیف هایی واقعی آماده ارسال کتاب های موردعلاقه تان به درب منزل شماست
https://bookbazi.ir/
اکبر کوراوند
۰۰
پاسخدرود من نویسنده چند کتاب هستم که سه کتابم رابه انگلیسی ترجمه کردم.درامازون قراردادن اماخواننده نداشت.چطور میتوانم ناشری یا فروشنده یا بازاریاب کتاب در خارج پیدا کنم ناممکن کنند.ممنونم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 5

جدیدترین مقالات