این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب شاهدختی که فراموش شد

کتاب شاهدختی که فراموش شد

انتشارات لوگوس

قیمت: 95,000 تومان

در دنیای فراموشکار ما خاطره‌ی قهرمانان محو می‌شود….

شاهدختی هندی‌تبار برای رویارویی با هیتلر… نور در این نبرد بی‌نام‌ونشان، نبرد رمزهای پنهانی، نبرد قتل‌های شبانه و نبرد اتاق‌های شکنجه، بیشتر و بهتر از هر کس دیگری مبارزه کرد. آیین شاهزادگان این است که به خود رنجی راه نمی‌‍دهند مگر رنج زاده شدن. و او برای ما، رنج مردن را نیز پذیرا شده بود….

و در این ارتش سودازده‌ی تهی‌مغز، که من یکی از پُرآوازه‌ترینشان بودم، و در این نکبت‌کده‌ی بدنامِ جنگ جهانی دوم، نور به‌حقْ شاهدخت بود. به عنوان کسی که می‌شناختمش و به عنوان کسی که در کنارش مبارزه کرده‌ام، می‌توانم شایسته‌ترین فردی باشم که از او برایتان بگویم. مدت‌ها پس از جنگ بود که این را با تمام وجود درک کردم، پس از تجسسی ده‌ساله در میان بازماندگانِ این کمدی قهرمانانه. به خاطر آنهاست که می‌نویسم، و نیز به خاطر نور، زیرا من بودم که هدایت این کشتی عظیمِ کم‌خردان را بر عهده داشتم، زیرا این مأمور مخفی سازمان که در دل شب در کنارش مبارزه کرده‌ام، زن رؤیاهای من است.

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

544

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

لوران ژوفرن

مترجم

میترا زارعی

ناشر

انتشارات لوگوس

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1399

موضوع

رمان خارجی

شابک

978-622-6288-4-35

نظرات

captcha Refresh
گلنار نخعى
۰۰
پاسخبه مدد ترجمه روان این اثر توانستم در چند روز خواندن این کتاب را تمام کنم. در این رمان حجیم، بار دیگر با مشکل دیروز و امروز و فردای بشر روبرو میشویم و به وضوح میبینیم که چگونه منطق قدرت بر قدرت منطق غلبه میکند و امری مقدس قربانی هدفی نامقدس میشود.

کتاب های مشابه