این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب پرونده های راکد

کتاب پرونده های راکد

انتشارات نون

قیمت: 199,000 تومان

در سال 1977، شهر اورگان بخاطر قتل‌ دو مرد توسط یک زن به صدا درآمد. دو مرد، به ظاهر تصادفی، با یک اسلحه به قتل رسیدند و یادداشت‌های عجیبی از آنها به جا ماند. مظنون اصلی این پرونده بث گریر بود. زنی بیست‌و‌سه ساله، ثروتمند و متفاوت که در حال فرار از صحنه جرم رویت شده بود. اما او بعد از مدتی تبرئه شد و به انزوا در عمارت خود بازگشت.

اکنون در سال 2017 در شهر اورگان، شخصیت اصلی رمان پرونده های راکد، شی کالینز، در طول روز یک منشی است، اما در شب یک وب‌سایت جنایی واقعی به نام «کتاب پرونده های راکد» را اداره می‌کند. شور و اشتیاق او در این زمینه ناشی از کودکی اوست که در آن زمان موفق به فرار از یک آدم‌ربا شده بود. هنگامی که او به طور اتفاقی بث گریر را ملاقات می‌کند، شی از او درخواست مصاحبه کرده و در کمال تعجب، بث فوراً به او پاسخ مثبت می‌دهد.

آنها مرتباً در عمارت بث ملاقات می‌کنند، اگرچه شی هرگز در آنجا احساس راحتی نمی‌کند و با اتفاقات عجیبی روبرو می‌شود. به‌عنوان مثال هنگامی که حواسش نیست وسایل عمارت حرکت می‌کنند و تقریبا مطمئن است که دختری را بیرون از پنجره مشاهده کرده. در ابتدا، جذابیت روشن شدن حقیقت این پرونده، توسط بث گریرِ باهوش و جذاب، به حدی شی را غرق خود کرده است که او تقریباً به چیز دیگری توجه نمی‌کند. اما با نزدیک‌تر شدن به حقیقت، شی حس می‌کند که یک جای کار می‌لنگد. آیا او دارد با یک قاتلِ ماهرِ کنترل‌گر دوست می‌شود یا خطرات دیگری در تاریکی خانه بث گریر در کمین است؟

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

344

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

سیمون سنت جیمز

مترجم

یاسمن ثانوی

ناشر

انتشارات نون

نوبت چاپ

2

تاریخ چاپ

1402

موضوع

رمان خارجی

شابک

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه