این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

اگر طرفدار سبک انواع کتاب روانشناسی هستید، ما در کتاب وب برایتان توضیح خواهیم داد که چرا خرید کتاب‌های پائولو کوئیلو، به شما تجربه‌ای کاملا منحصر به‌فرد را از مطالعه یک کتاب‌ انگیزشی هدیه می‌کند.

زندگی پائولو کوئیلو

پائولو کوئیلو (Paulo Coelho)، نویسنده و ترانه‌سرای معاصر، در سال 1947 در برزیل به‌ دنیا آمد. رویای دوران نوجوانی او نویسندگی بود اما خانواده‌اش تمایل داشتند فرزندشان مهندس یا حقوقدان شود. تلاش سرسختانه پائولو کوئیلو برای پیمودن مسیر مورد علاقه‌اش، باعث شد سرانجام والدینش او را به آسایشگاه روانی بفرستند. پائولو برای رهایی از آن‌جا وارد مدرسه حقوق شد، اما یک‌ سال بیشتر دوام نیاورد. 
پائولو در ابتدای دوران جوانی، به جنبش هیپی‌ها (جنبش جوانان ضد فرهنگ دهه 1960) پیوست و این آغاز سفر طولانی او از جنوب آمریکا به سمت مکزیک، شمال آفریقا و اروپا بود. زندگی به عنوان جوانی سرکش، پائولو را به سمت مواد مخدر، ترانه‌سرایی برای موسیقی‌های راک و ضد سرمایه‌داری، و سرانجام زندان کشاند. اما این نمی‌توانست پایان راه مردی باشد که به شروع دوباره پس از هر شکست، عمیقا باور داشت. 
نقطه عطف زندگی پائولو کوئیلو سال 1986 بود. در آن سال او تمام جاده 500 مایلی سانتیاگو د کامپوستلا (شمال غرب اسپانیا) را پیاده پیمود؛ و پس از بازگشت به برزیل، کتاب کیمیاگر را نوشت. 


آثار پائولو کوئیلو

پائولو کوئیلو به سبک‌های کتاب‌ روانشناسی و خودیاری علاقه دارد. درون‌مایه کتاب‌های او، مفاهیم ارزشمند زندگی از جمله کشف دنیای درونی انسان، سفر کردن برای تجربه‌های جدید و شکست خوردن و از پا نیفتادن است. 
کیمیاگر، پرطرفدارترین کتاب انگیزشی پائولو کوئیلو، داستان زندگی چوپانی از سرزمین آندلس است، که به جست‌وجوی گنجی پنهان در نزدیکی اهرام مصر می‌رود.
پائولو کوئیلو در رابطه با کتاب کیمیاگر نوشته است: «در واقع داستان زندگی خودم را شرح می‌دادم. آن جوان که با هر نوع مانعی روبرو می‌شد، دست از تلاش نمی‌کشید، نشانه‌هایی را که سرنوشت سر راه او نهاده بود، می‌یافت و به جست‌وجوی گنج خود می‌رفت، آینه‌ای بود که زندگی مرا منعکس می‌کرد.»
کتاب کیمیاگر و دیگر آثار پرطرفدار پائولو کوئیلو مثل رمان‌های ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد، جاسوس، سفر به دشت ستارگان، چون رود جاری باش و... همگی در کتاب وب در دسترس شما عزیزان و قابل سفارش هستند. 


 

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا