ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

خرید کتاب کودک از انتشارات پرتقال

درباره‌‌ انتشارات پرتقال : ناشر خیلی خیلی متفاوت کتاب کودک و نوجوان.

انتشارات پرتقال فعالیت خود را به عنوان یک ناشر متفاوت کتاب کودک از سال 1395 آغاز کرد. این نشر خود را به عنوان بچه انتشارت خیلی سبز معرفی می‌کند (همان ناشر کتاب‌های کمک آموزشی). این ناشر برجسته و پرکار کتاب کودک با شعار هیچ وقت بزرگ نشید فعالیت خود را ادامه می‌دهد. اگرچه زمان زیادی از فعالیت این نشر برای چاپ کتاب کودک و نوجوان نمی‌گذرد اما تعداد عناوین چاپ شده کتاب کودک توسط پرتقال شایسته تحسین است. انتشارات پرتقال تمرکز خود را بر ترجمه کتاب‌های ارزنده کودک قرار داده است.

ژانرهای مختلف کتاب کودک با انتشارت پرتقال:

تنوع کتاب در انتشارات پرتقال بسیار زیاد است. این انتشارات با در نظر گرفتن تمامی گروه‌های سنی کودک و نوجوان اقدام به چاپ کتاب می‌کند، به شکلی که کتاب‌های آن به راحتی تمامی گروه‌های سنی از نوزاد و نوپا تا نوجوان را شامل می‌شود. در خصوص طبقه‌بندی موضوعی نیز سیاست همین بوده است که با در نظر گرفتن تمامی سلیقه‌ها و نیازهای کودکان و نوجوانان کتاب‌های خود را منتشر کند.

 

کتاب‌های پرفروش انتشارت پرتقالکتاب افسانه‌ ایکاباگ ، کتاب من خورشید هستم ، کتاب جناب نارنجی وارد می شود ، کتاب عمیق و تاریک و خطرناک ، کتاب دخمه مردگان ، کتاب جان من این کتاب را باز نکن 

 

مرتب سازی :
کتاب پلی و کتاب جادویی

کتاب پلی و کتاب جادویی

34,000 تومان39,000 تومان
کتاب داس مرگ

کتاب داس مرگ

79,500 تومان89,000 تومان
کتاب ابر تندر (داس مرگ 2)

کتاب ابر تندر (داس مرگ 2)

79,500 تومان89,000 تومان
کتاب پژواک (داس مرگ 3)

کتاب پژواک (داس مرگ 3)

79,500 تومان89,000 تومان
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها