این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

خرید کتاب کودک از انتشارات پرتقال

درباره‌‌ انتشارات پرتقال : ناشر خیلی خیلی متفاوت کتاب کودک و نوجوان.

انتشارات پرتقال فعالیت خود را به عنوان یک ناشر متفاوت کتاب کودک از سال 1395 آغاز کرد. این نشر خود را به عنوان بچه انتشارت خیلی سبز معرفی می‌کند (همان ناشر کتاب‌های کمک آموزشی). این ناشر برجسته و پرکار کتاب کودک با شعار هیچ وقت بزرگ نشید فعالیت خود را ادامه می‌دهد. اگرچه زمان زیادی از فعالیت این نشر برای چاپ کتاب کودک و نوجوان نمی‌گذرد اما تعداد عناوین چاپ شده کتاب کودک توسط پرتقال شایسته تحسین است. انتشارات پرتقال تمرکز خود را بر ترجمه کتاب‌های ارزنده کودک قرار داده است.

ژانرهای مختلف کتاب کودک با انتشارت پرتقال:

تنوع کتاب در انتشارات پرتقال بسیار زیاد است. این انتشارات با در نظر گرفتن تمامی گروه‌های سنی کودک و نوجوان اقدام به چاپ کتاب می‌کند، به شکلی که کتاب‌های آن به راحتی تمامی گروه‌های سنی از نوزاد و نوپا تا نوجوان را شامل می‌شود. در خصوص طبقه‌بندی موضوعی نیز سیاست همین بوده است که با در نظر گرفتن تمامی سلیقه‌ها و نیازهای کودکان و نوجوانان کتاب‌های خود را منتشر کند.

 

کتاب‌های پرفروش انتشارت پرتقالکتاب افسانه‌ ایکاباگ ، کتاب من خورشید هستم ، کتاب جناب نارنجی وارد می شود ، کتاب عمیق و تاریک و خطرناک ، کتاب دخمه مردگان ، کتاب جان من این کتاب را باز نکن 

 

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا