این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب جاده انقلابی

کتاب جاده انقلابی

انتشارات برج

قیمت: 80,000 تومان

یک رمان تمام عیار، داستان شکست‌ها، امیدها، آرمان‌ها و حسادت‌ها...
جاده‌ی انقلابی یک تراژدی تمام عیار، امروزی است تقویم زندگی یک زوج آمریکایی که نگران آینده‌شان استنگران نرسیده به ان رویای آمریکایی ؛ رویایی که در پوسترهای تبلیغاتی دهه ی پنجاه، خانواده های حومه نشین را خوشحال و خوشبخت جلوه می داد، و در نهایت همچون بختک بر سر این زوج فرود می آید. زندگی برای آن ها خواب دیگری دیده، یک فروپاشی تام و تمام...

جامعه‌ی آمریکای بعد از جنگ همچنان سنتی است، زنانگی و مردانگی همچنان نشانه‌هایی دارند که باید رعایت بشود. زن باید بچه‌دار شود، مرد باید کار پردرآمد داشته باشد و امنیت خانواده را فراهم کند. خانواده‌ی ویلر کمی متفاوت عمل می‌کنند، حداقل خواسته‌شان این است که دست‌و‌پایی بزنند و سرشان را از چاه سنت بالا بکشند. آن‌ها بیشتر از اینکه به فکر بچه‌ها باشند به فکر خودشان‌اند، غرق در رؤیا و آرزوهایی که فرصت نشده سراغشان بروند. چیزی که ساکنان شهرک انقلابی را متعجب می‌کند همین است.
آن‌ها پا را فراتر از نقشی که برایشان تعیین شده می‌گذارند و به همین دلیل پایین کشیده می‌شوند. مثل پسر خانواده گیوینگز، که برای خانواده جایگاهی مقدس قائل نیست، در برابر اشتباهاتشان ساکت نمی‌نشیند و نهایتاً به عنوان دیوانه از جامعه حذف می‌شود. فرنک و اپریل هم خانواده درست و حسابی نداشتند، یکی‌شان پدر و مادری دارد که به هر چیزی که دارند راضی‌اند و یکی‌شان بدون ‌پدر و مادر بزرگ شده است. هر دو با ترس از اینکه شبیه خانواده‌هایشان باشند زندگی می‌کنند.
 

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

324

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

ریچارد پیتس

مترجم

فرناز حائری

ناشر

انتشارات برج

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1400

موضوع

داستان خارجی

شابک

9786227280180

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه