این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب شکل ناهندسی در جهان هندسی

کتاب شکل ناهندسی در جهان هندسی

انتشارات سیب سرخ

قیمت: 29,000 تومان

مربع به مثلث گفت: «شکل جدیدی به وجود اومده؟»
مثلث گفت: «نمیدونم والا. بهش که نمی‌خوره شکل باشه! شبیه ما نیست! حتی شبیه ذوزنقه هم نیست! خیلی عجیبه! انگار برای یک دنیای دیگه است.»
مربع از جایش بلند شد و گفت: «پس بیاید بریم ببینیم چه شکلیه؟! هنوز کامل از دریچه بیرون نیومده... شاید وقتی کامل به وجود بیاد شکل باشه.»
لوزی گفت: «حالا بشین تا وقتی میاد با هم یه سیگار بکشیم.»
بعد لوزی سیگارش را بین تمامی اشکال هندسی پخش کرد. متساوی‌الساقین سیگار را قبول نکرد، این روزها بیش‌تر تلاشش را روی کم کردن عرض قاعده‌اش می‌گذاشت و بارفیکس می‌رفت و حرکات شکم انجام می‌داد. متساوی‌الساقین گفت: «اگر شکل نیست، پس خوش‌به‌حالش! حداقل با ما فرق داره... تازه نیازی هم نداره که خودشو تغییر بده تا لاغر کنه.»
لوزی دود سیگارش را بیرون داد و گفت: «این چه حرفیه؟ تو مگه یادت نیست؟ چند سال پیش اون شکل عجیب و غریب به وجود اومد، این‌قدر بین ما احساس غریبگی کرد و منزوی شده بود که خودش رو نابود کرد.»
متساوی‌الساقین گفت: «چرا یادمه! ولی شاید این یکی فرق داشته باشه.»
مربع سیگارش را نصفه زیر پا خاموش کرد و حجم نفسش را بیرون داد. کمی شقیقه‌هایش را مالش داد و آرام که شد، گفت: «ببینید. این شکل‌های ناهندسی همه‌شون از یک قماش‌اند... همه‌شون درگیرن با خودشون، با ما. حتی اگه ما کاری به کارشون نداشته باشیم، با خودشون درگیر میشن و می‌زنن توی سر خودشون که چرا توی جهان ما به‌وجود اومدن و توی جهان اشکال ناهندسی به وجود نیومدن؛...

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

84

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

شایان ایروانی

مترجم
ناشر

انتشارات سیب سرخ

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1400

موضوع

داستان ایرانی

شابک

9786227240870

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه