ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد خرید کتاب با ارسال رایگان به سراسر کشور : کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

قوانین و مقررات

به جهت آشنایی شما با قوانین سایت کتاب وب برای خرید هوشمندانه تر، در این صفحه به درج قوانین و مقررات سایت کتاب وب و شرابط استفاده از این سایت خواهیم پرداخت.

 

 1. ثبت نام در سایت کتاب وب نشانه قبول قوانین سایت است.
 2.  ثبت نام در سایت کتاب وب نشانه قبول دریافت پیامک و ایمیل های تبلیغاتی و جشنواره های فروش است.
 3.  تمامی کتاب های ارائه شده در سایت کتاب وب دارای مجوز نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند.
 4. اطلاعات شخصی مشتریان نظیر شماره تماس صرفا به دلیل سهولت ارتباط با مشتریان در  اختیار کتاب وب است و هیچگونه استفاده دیگری از این اطلاعات نخواهد شد.
 5. تمامی کتاب های ارائه شده توسطه کتاب وب نو هستند و کتاب وب به هیچ عنوان اقدام به فروش کتاب دست دوم نخواهد کرد.
 6. زمان تامین و ارسال سفارشات دریافت شده از مشتریان عزیز از 2 تا 4 روز کاری خواهد بود.
 7.  تمامی مرسولات کتاب وب با پست برای مشتریان ارسال می شود و از زمانی که بسته پستی مشتریان تحویل شرکت پست شود کد رهگیری مرسوله برای مشتریان ارسال می گردد و بعد از تحویل مرسوله به پست مسئولیت تحویل بسته با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 8.  امکان لغو خرید و تعویض محصول خریداری شده در سایت کتاب وب وجود ندارد.
 9.  در صورت عدم موجودی محصول خریداری شده توسط مشتریان کتاب وب میزان وجه دریافتی از مشتریان را عینا و بدون دریافت هیچگونه کارمزدی ظرف نهایتا 2 روز کاری پس از اطلاع از ناموجود بودن محصول برای مشتریان واریز خواهد کرد.
 10.  هرگونه ایراد از جمله ناقصی فرم ، تا خوردگی، کثیفی جلد و .. باید ظرف نهایتا 24 ساعت پس از تحویل کتاب به همکاران کتاب وب اطلاع داده شود. در غیر از این صورت هیچگونه پشتیبانی و بازگشت و تعویض مشمول محصول دریافت شده نمی شود
 11. تمامی ارسال های با پست سایت کتاب وب رایگان می باشد.
 12. با توجه به متغیر بودن قیمت کتاب بر اساس نوبت چاپ کتاب، ممکن است کتاب سفارش شده با مبلغ درج شده در سایت در بازار نشر موجود نباشد، در اینصورت، کتاب وب تفاوت قیمت را به مشتری اعلام می نماید و در صورت موافقت مشتری،  با دریافت مابقی مبلغ سفارش به جریان می افتد اما در صورت مخالفت مشتری کتاب وب ظرف مدت 1 روز کاری مبلغ دریافت شده را به حساب مشتری عودت می دهد.

نظرات

captcha Refresh
,