ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب کاملا محفوظ می باشد

کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب / محصولات / کتاب ها / عمومی / قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب حدیث نفس
قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب حدیث نفس

قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب حدیث نفس

انتشارات نی

64,000 تومان
به این محصول علاقه مندم
امتیاز 0 از 0 رای

نوشتن به زندگی شور و روشنی میبخشد. علت اصلی نوشتن، بیش تر آن است که نویسنده نمی تواند ننویسد. این خاطره های رسته از فراموشی که سالیان سال در کنه ذهن من خفته بود، در پیرسالی به خلجان درآمد و خود خود را نویساند. نوشتن در این حال بیش تر گوش دادن بود تا سخن گفتن و دستاورد هم، چنان که خواهید دید، یکسره مکاشفه است و بدون موعظه و مبالغه. نویسنده به جای آن که چیزی بیندیشد، درباره ی چیزی که می اندیشد مینویسد. ندانسته ای به قلم نیامده، اما دانستهها هم، به دلایل آشکار، همه به قلم ننشسته ـ که جای تأسف است.
آن چه نوشته شده، به هر صورت، در هشتاد و چند سال عمر بر نویسنده گذشته است، و ای بسا که او در این بازنگری به گذشته، ناخودآگاه می خواسته خود را بهتر بشناسد... مگر نه که آفتاب به لب بام رسیده؟
حسن کامشاد پژوهشگر ادبی و مترجم، در سال 1304 در شهر اصفهان به دنیا آمد. تحصیلات اولیه را در دبییرستان ادب اصفهان گذراند و با ورود به دانشکده حقوق دانشگاه تهران کارشناسی حقوق گرفت. پس از فارغ التحصیلی به جنوب رفت و در شرکت نفت مشغول به کار شد. پس از آن، مدتی به دعوت دانشگاه کمبریج به تدریس زبان فارسی در این دانشگاه پرداخت و هم زمان با تدریس، تحصیلات خود را ادامه داد و موفق به اخذ مدرک دکتری ادبیات فارسی از دانشگاه کمبریج شد. پس از فارغ التحصیلی به عنوان استاد زبان فارسی در همان دانشگاه به تدریس پرداخت. او همچنین استاد مدعو دانشگاه کالیفرنیا بوده است.

 

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

608

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

حسن کامشاد

مترجم
ناشر

انتشارات نی

نوبت چاپ

چهارم

تاریخ چاپ

1396

موضوع

زندگینامه، خاطره

شابک

9789641854692

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه