این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب سفر به انتهای دنیا

کتاب سفر به انتهای دنیا

انتشارات هرمس

قیمت: 48,000 تومان

هنینگ مانکل نویسنده نام آشنای داستان های جنایی در جهان است. او از نوجوانی نوشتن را آغاز کرد و فعال ضد جنگ های آپارتاید آفریقا و ویتنام بود. مانکل در بیست و پنج سالگی اولین کتاب خود را منتشر کرد. در همان سال رؤیای خود را عملی کرد و برای زندگی به آفریقا رفت. سگی که به سوی ستاره ای می دود بعد از سکوتی شش ساله در سال 1990 منتشر شد و همان سال جایزه بهترین کتاب کودک و نوجوان رابن و شوگرن سوئد را گرفت.
سفر به انتهای دنیا چهارمین و آخرین کتاب از مجموعه داستان های جوئل گوستاوسون است. جوئل به سبک خودش قصد تجربه و ماجراجویی دارد. همچنان که به سمت دنیای بزرگسالی پیش می رود، همراهی ما با او و دنیای عجیبش به پایان خواهد رسید.
حالا که جوئل دارد بزرگتر می شود، چیزهای زیادی هست که باید به فکرشان باشد. ماه آینده پانزده ساله می شود. این یعنی اجازه دارد موتورسواری کند، لازم نیست فیلم های مثبت 15 را یواشکی در سینما ببیند. شاید هم پدرش راضی شد که شهر کوچک را ترک کنند و هر دو دریانورد شوند؛ یعنی همان رؤیای جوئل.
زندگی جوئل آن طور که پیش بینی می کرد جلو نمی رود و یکباره با چیزی از گذشته روبه رو می شود که تمام زخم های کهنه را باز می کند. آیا در این شرایط پیچیده، با برخوردهای متفاوت او و پدرش، چیزی از این رابطه باقی خواهد ماند؟

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب پالتویی
تعداد صفحه

214

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

هنینگ مانکل

مترجم

مهناز رعیتی

ناشر

انتشارات هرمس

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1400

موضوع

رمان خارجی

شابک

9786004562645

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه