این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب قایم موشک با تصویرهای پنهان (2)

کتاب قایم موشک با تصویرهای پنهان (2)

انتشارات ذکر

قیمت: 37,000 تومان

مجموعه هشت جلدی قایم موشک با تصویرهای پنهان بر اساس این باور پدید آمده است که فرآیند آموزش تنها بر پایه ی متن استوار نیست. همه ی فعالیت های انسانی، آموزشی خاص خود را در پی دارند. این فعالیت ها به خصوص زمانی موثرترند که هدفمند و متمرکز باشند ودر عین حال هیجان انگیز و لذت بخش.
حل کردن معماهای تصویرهای پنهان از این نوع فعالیت هاست. این معاما غیر از لذت بخشی، ادراک تصویری (تجسمی) کودک را بهبود می بخشند و به او کمک میکنند تا میان اندازه ها و شکل ظاهری اشیا ارتباط برقرار کند. به گفته کارشناسان آموزش های پیش دبستانی کار کردن با چنین معماهایی می تواند عادت های هوب عملی و توجه به جزئیات را در کودک تقویت کند، دامنه ی واژگان و اطلاعات عمومی او را گسترش دهد و کمک کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد.
این مزیت های بالقوه را با کمی راهنمایی میتوان محقق ساخت. در آغاز بازی، از کودک بخواهید به تصویر بزرگ نگاه کند و صحنه ای را که میبیند به طور کلی توصیف کند. سپس او را تشویق کند تا درباره ی جزئیات تصویر حرف بزند. و در انتها، توجه کودک را به تصویرهای کوچک حاشیه صفحه جلب کنید و از او بخواهید که آن ها را در تصویر بزرگ تر پیدا کند. با تمرین و صرف کمی وقت، کودک در حل این معماها کاملا مهارت می یابد.


ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب

رحلی

تعداد صفحه

24

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

فرزانه کریمی

مترجم
ناشر

انتشارات ذکر

نوبت چاپ

9

تاریخ چاپ

1401

موضوع

داستان کودک

شابک

9789643079208

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه