این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب گتسبی بزرگ

کتاب گتسبی بزرگ

انتشارات مجید

قیمت: 115,000 تومان

گتسبی، بزرگ است نه به‌جهت ثروتی که اندوخته، نه به‌جهت مهمانی‌های با‌شکوهی که برگزار می‌کند، نه به‌جهت هزینه‌های گزافی که صرف می‌کند، بلکه به‌جهت عشقی که در نهانخانه دل دارد، عشقی که سالیانی چند در ژرفای قلب خود پرورش داده است و آن عشق آنقدر لطیف، آنقدر زیبا و آنقدر پاک است که آنان که براستی عاشق بوده‌اند، قادرند به این لطافت و به این زیبایی و به این پاکی پی‌ببرند و اسکات فیتزجرالد با زیبایی بی‌همانندی این عشق را توصیف میکند.

از مقدمه مترجم:
بی‌گمان رمان «گتسبی بزرگ» رمان بزرگ و مهمی است، اما چرا این رمان مهم است؟ گاه می‌پنداشتم نویسنده رمان ننوشته، شعر سروده است،صور خیال در این رمان آنچنان قدرتمند و آنچنان تصویری است که خواننده در تصاویر رنگارنگی که نویسنده خلق میکند جذب و غرق میشود.

نیک کراوی  از اهالی غرب میانه آمریکاست و برای ادامه زندگی به ساحل شرقی آمریکا آمده است. نیک در همسایگی فردی به نام جی گتسبی زندگی جدید خود را در غرب آغاز می‌کند. گتسبی بسیار ثروتمند است و بخاطر مهمانی‌های باشکوهی که در خانه اربابی‌اش واقع در لانگ آیلند، «وست اگ» – که در آن روزها کمی از مد افتاده تر نسبت به «ایست اگ» است- برگزار می‌کند، شهره خاص وعام است. در مورد ثروت هنگفت او و اینکه این ثروت چگونه بدست آمده است شایعات زیادی بر سر زبان‌ها است. هیچ‌کس چیزی از گذشته وی نمی‌داند.

 


ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

224

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

اسکات فیتز جرالد

مترجم

مهدی افشار

ناشر

انتشارات مجید

نوبت چاپ

5

تاریخ چاپ

1402

موضوع

رمان خارجی

شابک

9789644530913

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه