این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور (حتی 1 جلد)

ارسال رایگان کتاب به تمام نقاط ایران

ایده ما برای راه اندازی و گسترش سایت کتاب وب، اشاعه و تروجیج فرهنگ کتاب‌خوانی بوده، هست و خواهد بود. ما باور داریم که این در این موقعیت فعلی نیاز مردم به دانش و آگاهی که از کتاب می‌گیرند، به مانند نیاز به آب، جدی و حیاتی است. برای نیل به این هدف از سال 97 تلاش کردیم با وجود تمامی مشکلات و سختی‌ها با کاهش سود خود و همراهی شرکت پست، کتاب‌ها را به رایگان برای شما به تمامی نقاط ایران ارسال کنیم.

کارنامه فعالیت ما در این چند سال خوب بیانگر این موضوع است که تمام تلاش خود را کردیم که بتوانیم دانش را به رایگان به درب منزل شما برسانیم، چه برای خواننده‌ای در پایتخت یا چه برای خواننده‌ای در روستایی دورافتاده در هرمزگان یا سیستان و بلوچستان.

اما به تازگی و با تغییر سیاست‌های شرکت پست و حذف امکان پست سفارشی محصول از دایره خدمات شرکت پست، امکان ارسال رایگان کتاب دیگر مثل سابق برایمان میسر نیست و برای حفظ و بقای کتاب وب نیاز داریم که سیاست‌های خود را عوض کنیم .

به همین دلیل بر آن شدیم که ارسال رایگان را به خرید‌های بالای 450 هزار تومان محدود کنیم و در سیاست‌‌های جدید خود، برای خودمان تکلیف کردیم که با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی رضایت شما را جلب کنیم.

 

 

 

فروشگاه آنلاین کتاب‌وب با ارسال رایگان کتاب و برخورداری از 50000 عنوان کتاب و ارتباط مستقیم با بزرگترین ناشران و شبکه‌های پخش کشور، کتاب‌های مورد علاقهٔ شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. با انتخاب کتاب‌های مورد نظر خود از پایگاه اینترنتی کتاب‌وب و بهره‌گیری از طرح ارسال رایگان کتاب، محصول مورد علاقهٔ شما توسط سرویس اختصاصی کتاب‌وب یا گزینه‌های متنوع شبکهٔ مرسولات پستی در تهران و سراسر کشور به درب منزل و محل کار شما ارسال می‌شودهدف اصلی کتاب‌وب از ارسال رایگان کتاب، سهولت دسترسی کتاب‌خوانان عزیز به کتاب و ایجاد ارتباط مستقیم میان ناشر و مخاطب است.
کتاب‌وب طبق توافق با جامع‌ترین شبکه‌های پخش کتاب، سفارش‌های شما را از میان مجموعهٔ متنوع و به‌روز هزاران عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف در اسرع وقت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. امید است بتوانیم با طرح ارسال رایگان کتاب، گامی در پیشبرد فرهنگ کتاب‌خوانی در ایران عزیزمان برداریم.

 

چرا کتاب وب کتاب‌های سفارشی شما را رایگان ارسال می‌کند؟

 

امروزه همگان متفق القول‌اند که توزیع کتاب در ایران ناکارآمد و درگیر معضلات و موانع فراوانی است. مدیران فرهنگی تا ناشران، نویسندگان و حتی خوانندگان همگی بر این باورند که آنچه موجب پایین آمدن نرخ سرانه مطالعه کتاب در ایران شده است، منحصر شدن نظام توزیع به مرکز و در نهایت برخی از مراکز استان‌هاست. همین امر باعث شده است که با وجود گسترش رسانه‌های ارتباطی، خوانندگان کتاب از چاپ و نشر کتاب‌های جدید مطلع باشنداما امکان دسترسی به آن را نداشته باشند. در چنین وضعیتی ارسال کتاب به اقصی نقاط مختلف ایران یکی از مهم‌ترین راه های در دسترس قراردادن کتاب برای تمامی خوانندگان بالقوه است.

روشن است ارسال بسته‌های کتاب هزینه‌های خرید کتاب را گاه دو برابر می‌کند و از این رو قدرت خرید خریداران  و کتاب‌خوانان را کم می‌کند. در چنین وضیعتی ارسال رایگان کتاب می‌تواند راه حل مفید و ضربتی برای گسترش دامنه نفوذ کتاب در نقاط مختلف ایران باشد. هنگامی کتاب در اختیار همگان باشد، طبیعتا نرخ سرانه مطالعه کتاب رشد قابل توجهی خواهد داشت. ارسال رایگان کتاب نه تنها به لحاظ اقتصادی به صنعت نشر و افزایش تیراژ کتاب یاری خواهد رساند، بلکه بر کتاب‌خوان شدن جوانان و خوانندگان بالقوه کتابب هم یاری خواهد رساند. هرگاه کتاب به ساده‌ترین و راحتترین شکل ممکن و با صرف هزینه کمتر تهیه شود، رغبت و میل به کتابخوانی نیز افزایش خواهد یافت.

ارسال رایگان کتاب بی تردید موجب افزایش نرخ سرانه مطالعه در کشور خواهد شد. امری که همگان نسبت به پایین بودن آن گله‌مند هستند. اما حرکت و راه حل عملی نیز برای برطرف کردن آن ارائه نمی‌کنند. خوانندگان بالقوه فراوانی در شهرها و مناطق دور افتاده ایران وجود دارند که به دلیل در دسترس نبودن کتاب امکان پرکردن اوقات فراغتشان را از طریق مطالعه از دست داده‌اند. ارسال ایگان کتاب حرکتی سالم و ضوق آفرین است که می‌تواند از بخش های قابل توجهی از جامعه را نسبت به کتاب حساس کند، بدین ترتیب دامنه توزیع و پخش کتاب و صنعت نشر در ایران نیز بسیار گسترده خواهد شد و  کتابخوانی فعالیت منحصر به تهران و شهرهای بزرگ نخواهد بود 

 

 

ارسال رایگان کتاب 

در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی، تیم مدیریتی کتاب وب این تصمیم را گرفتند که با کم کردن حاشیه سود خود و با تعامل با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، تمامی سفارش های شما عزیزان را به شکل رایگان برایتان ارسال کنند. بدین ترتیب تمامی سفارش‌هایی که در سایت کتاب وب ثبت می‌شوند بدون در نظر گرفتن مبلغ سفارش به شکل رایگان به آدرس مقصد ارسال خواهند شد.چاپ پارچه

به دلیل گران بودن هزینه ارسال کتاب امکان دسترسی تمامی افراد در نقاط مختلف ایران به کتاب سخت و پرهزینه است، به همین دلیل مدیران کتاب وب تصمیم گرفتند تا با کاهش سود خود امکان دسترسی تمامی ایرانیان را به کتاب تسهیل کنند و در کنار این مزیت امکان خرید کتاب با تخفیف را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است.

  • آیا واقعا حتی یک جلد کتاب برای خریداران به رایگان ارسال می‌شود؟

شما با خرید کتاب از کتاب وب (حتی یک جلد) کتاب را به رایگان از ما درب منزل یا محل درخواستیتان تحویل خواهید گرفت.

  • ارسال رایگان کتاب به چه نقاطی انجام می‌شود؟

تیم کتاب وب با تکیه بر سرویس ارسال رایگان کتاب خود تمامی سفارش‌های سایت (سفارشات داخل ایران) را به شکل رایگان برای مخاطبانش ارسال خواهد کرد.

  • ارسال کتاب به چه صورتی انجام می‌گیرد؟

تیم کتاب وب بلافاصله پس از ثبت سفارشات شما عزیزان پیگیری تامین کالا را انجام خواهد داد و تلاش می‌کند تا با تامین تمامی کتاب‌های ثبت سفارش شده پاسخگوی اعتماد شما باشد. پس از تامین کالا و تحویل آن به واحد بسته بندی سفارشات شما در باکس های مربوطه بسته بندی شده در اولین روز کاری پس از بسته بندی تحویل پست خواهد شد. این روند بین 3 تا 4 روز زمان خواهد برد.

  • آیا امکان رهگیری مرسولات وجود دارد؟

با توجه به تعامل مستقیم با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، از لحظه ارسال مرسوله، تمامی سفارش‌ها با ارائه کد رهگیری از سایت پست جمهوری اسلامی ایران ( لینک زیر) قابل رهگیری خواهند بود و شما می‌توانید با کلیک بر روی لینک زیر و وارد نمودن شماره بارکد مرسوله از آخرین وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.

 

سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

رهگیری مرسولات پستی

نظرات

captcha Refresh
پرستو کلهری
۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید
خواهش میکنم همینجور خوب و بی نظیر بمانید.
خیلی کار خوبی کردید که ارسال رایگان گذاشتید و به ما کمک میکنید کتاب مورد علاقمونو راحت و با قیمت کمتر بخریم. ممنون از شما و تیم خوبتون
علیرضا خسروی
۱۱
پاسخبا سلام و درود بر تیم کتاب وب
خواستم تشکری بکنم از مجموعه دوست داشتنیتون
من بار ها و بارها از وبسایت شما کتاب خریدم و هر بار ارسال رایگان بود، حتی با افزایش 60 درصدی نرخ پست در امسال و سال پیش. واقعا دمتون گرم و امیدوارم که این رویه ادامه داشته باشه و روزیتون پر رونق باشه
حدیث کمیجانی
۱۰
پاسخامروز کتاب‌هام به دستم رسید.
سایت شما عالیه.
هم نحوه‌ی سفارش دادن کتاب‌ها
هم مزیت رقابتی مهمی که دارید: ارسال رایگان.
بسته بندی کتاب خوب و عالی بود حتی.
و خیلی خیلی ممنونم که به توضیحات سفارشم توجه کردین. بی نهایت حالم خوب شد.
زنده‌باد امید😍
فاطمه رحمتی
۱۳
پاسخسلام به همگی
من اهل سنندج(کردستانم) و دنبال یه کتابی می گشتم پیداش نمی کردم. بالاخره اون رو توی این سایت پیدا و خریداری کردم. نوشته بودید ارسال رایگان. باورم نمی شد. دوستام گفتن کلاه سرت رفته. ولی با وجود بارش سنگین برف و تعطیلی ادرات سنندج کتابم بعد از یک هفته رسید.
درود بر شما که برای فرهنگ و ادب جامعه زحمت می کشید و هزینه می کنید.
خدا قوت
دلتون گرم
رزق و روزی تون پر برکت
شعارتون مستدام
حرف ندارید. آخرشی د
Z
۱۰
پاسخاگه واقعا اینطور باشه که میگید خیلی عشقید
A Slki
۱۰
پاسخدست مریزاد، عالی
arezu bahrami
۱۰
پاسخعالیییییییییییییی تشکر از سایت بی نظیرتون
حسن فراهانی
۱۲
پاسخسلام.
بدون اغراق، شما انسان‌های عزیز و دلسوز و بدون طمعی هستید که این همه مدت ارسال رایگان داشتید و دارید.
امیدوارم کتاب وب، پایدارترین سایت فروش کتاب در ایران بشود.
بهترین ویژگی سایت، ارسال رایگان است.
ای کاش! هر چه زودتر بخش جستجوی سایت را هم ارتقا بدهید، چون خیلی ضعیف است. مثلا: جستجو بر اساس نام ناشر، نام مترجم، نام نویسنده ندارد. مطمئن باشید پس از ارسال رایگان، بیشترین چیزی که می‌تواند کمک زیادی به فروش سایت کند، همین داشتن بخش جستجوی قوی است.
با تشکر و آرزوی پایداری برای سایت عزیز کتاب وب و پرسنل زحمت‌کش و دلسوز
ایران به شما افتخار می‌کند
farshad mokhtary
۱۱
پاسخخدا شما رو حفظ کنه.♥️
شمیم عندلیب
۱۰
پاسخعالی
نورا یاری
۲۰
پاسخعالی
رضا انگوتی
۲۱
پاسخدست کتاب وب عزیز درد نکنه .
کتاب ها سالم و به موقع رسیدن .
z ftr
۲۶
پاسخبهترین هستید فقط ای کاش توضیح‌کتاب رو هم بذارید که مثلا شامل قصه هست یا برچسب یا رنگ آمیزی یا.....
علیرضا احسانی مقدم
۲۰
پاسخکارتون عالی هست
ایلیا قنواتیان
۱۲
سلام دادا واقعا ارسالش رایگانه یعنی وقتی بری پست نمیگه پول پست بدین؟
فائزه ارشک
۱۰
پاسخعالی
فاطمه پاکدل
۱۵
پاسخسایتتون واقعا عالیه، فقط حیف که بعضی از کتاب ها رو اینجا پیدا نمی کنم، کاش کتاب های بیشتری بیارید. ارسال رایگان خیلی انگیزه آدم رو برای خرید کتاب هر وقت که دلش خواست بیشتر می کنه، وقتی ارسال رایگان نباشه، آدم مجبوره صبر کنه تا همه رو یه جا سفارش بده، اما این طوری هر وقت هر کتابی دوست داشتم رو با خیال راحت می خرم.
زمانی
۱۲
پاسخسلام ممنونم از خدمات خوبتون هم ارسال رایگان هم تخفیف کتابهای کودک و نوجوان چندبار خرید کردم و واقعا راضیم
لیلا حسنی
۱۱
پاسخمن هنوز سفارش ندادم
مرجان سکه چی
۱۰
پاسخسلام روز بخیر
از مجموعه کتاب وب تشکر میکنم
ارسال رایگان
تحویل سالم کتاب
برای من انگیزه خرید از سایت شماست
درراستای هدفتون «آب حیات »مانا باشید
رحیمی
۱۰
پاسخواقعاً عالیه،
خدا خیرتون بده
میثم فیروزمند
۱۰
پاسخبسیار عالی و بی‌نظیر
ممنون????????
بهنام قاسمی
۱۰
پاسخخیلی عالی ممنونم
محمد امین امینی
۱۰
پاسخعالی
کامران گودرزی
۰۱۴
پاسخمن لباس کودک میفروشم و در کنار هر فروش یک کتاب کودکانه هم هدیه میدم .
امیدوارم همه دوستانی که به نحوی در بازار هستند از این روش استفاده کنن .
یه کودک با خوندن یه داستان در تصویر سازی های ذهنی خودش سیر میکنه
کاری که بزرگترین کمپانی های هالیوودی هم نمیتونن انجام بدن
پس همه به کتاب خوان تر شدم مردم کمک کنیم .
طاهری پور
۰۱
پاسخسلام. لطفا کتاب های موسیقی رو هم موجود بفرمایید.
مریم اکبری
۰۰
پاسخسلام لطفا کتاب آخرین شکار قاتل رو موجود کنید با سپاس
امید نصرتی
۱۱
پاسخبا عرض سلام و ادب.
ارسال رایگان یکی از ابتکارات عالی سایت کتاب وب می باشد و من از این بابت ممنون هستم.
اگر امکان جذب برخی از ناشران دانشگاهی را داشته باشید تا تنوع کتابها بالاتر برند ،ممنو خواهم شد.
با تشکر
دانش محمدی
۰۱
پاسخلطفا کتاب( خاطرات یک الاغ )و(لطفا خروس نباشید ) درسایتتون موجودکنید وبه بنده اطلاع دهین تابخرمش ممنون
ملودی هادی نژاد
۰۳
پاسخباتشکر فراوان از ارسال به موقع کتاب های درخواستیم که خیلی وقت بود دنبالشون میگشتم و ممنون که باپیک رایگان ارسال می کنید و هدفتون ترویج فرهنگ کتابخوانیه
امیدوارم همیشه پیروز و سلامت باشید و سایه خدا روی سرتون باشه
صفی الله حاج محمدی
۰۱
پاسخخوبه
اسدی
۰۱
پاسخبا سلام
آیا در صورت موجود نبودن کتاب در لیست سایت، امکان سفارش آن وجود دارد؟
محمد نصیری
۰۱
نمی‌دونم بچه‌های کتاب وب چرا پاسخ‌تون رو ندادن، ولی من که چندین بار تا به حال کتاب‌های ناموجود رو بهشون اعلام کردن و کتاب وب هم اگر کتاب را در بازار پیدا می‌کرد، اون رو موجود می‌کرد. حتی یکبار، صبح سفارش دادم ظهر موجود کردن.
مسلم ذوالفقاری
۰۱
پاسخخیلی ممنون از زحماتش ما
علی بوالحسنی
۰۱
پاسخکتابهای متنوعی پوشش داده شده. پیشنهاد دارم دایره کتب تخصصی افزایش یابد
Kimia Kazemi
۰۲
پاسخخیلی خوبه هرکتابیو که باید داره فقط درزمینه رمان لطفاً کتاب های بیشتری بزارید
و اینکه کتاب ها حداقل درمدت سه یاچهار روز ارسال بشن اگه بیشتر طول بکشه بده....
باتشکر از سایت خیلی خوبتون ????????
رضا کامران
۰۲
پاسخخیلی ممنون از ارسال به موقع کتاب. انشاا... موفق تر باشید.
علیرضا زارعی
۰۲
پاسخطرح خوبی است برای کمک به خرید کتاب.
اسما محمدیان
۰۹
پاسخسلام من تازه با کتاب وب اشنا شدم یک سفارش هم دادم واقعا ممنون که رایگان ارسال میکنید و در این اوضاع اقتصادی به فکر هستید و جالبتر اینکه قیمت کتاب ها واقعا خوبه و افزایش بیخود نمیدهید خواستم از تمام کسانی که این سایت را راه اندازی کرده اند و اداره میکنند تشکر کنم خدا قوت و پشت و پناهتان ان شاالله انرژی این کار خوبتون چندیدن برابر بخودتون برگرده
سمیعی
۰۲
پاسخسلام و خداقوت.لطفا اگه امکانش هست کتاب تست تاریخ هنر ایران و جهان رو هم اضافه کنید.ممنونم
علیرضا عزت خواه
۰۲
پاسخسلام و تشکر از طرح ارسال رایگان کتاب
لطفا کتاب ترگل رو هم به کتاب هاتون اضافه کنید.
تهمینه قادری
۱۶
پاسخبا سلام
خدا قوت به همه دوستان مجموعه کتاب‌وب
فقط میخواستم بگم امیدوارم کیفیت کارتون همینجور بمونه، متاسفانه سایت‌های فروش اینترنتی مشابه‌ای هم هستن که در آغاز خیلی خوب کار کردند و ارسال رایگان هم بعضا با شرایط قابل قبول تری داشتن، اما متاسفانه بعد از اینکه مشتریانشون جذب شد و فروش سایتشون بالا رفت، تغییر رویه دادند. امیدوارم همیچین اتفاقی در کتاب‌وب نیفتد. به علاوه قطعا، کتاب‌وب با ارسال و گذاشتن کد تخفیف ‌‌های با درصد بیشتر، به سایت فروش اینترنتی با خدمات و کیفیت *بی رقیب* تبدیل خواهد شد.
م مرادی
۰۶
پاسخسلام بسیار ممنونم از این کار زیبای ارسال رایگان کتاب
حتی یک کتاب هم که سفارش دادم به طور رایگان دریافت کردم
نرگس عزتی
۰۷
پاسخبا سلام
من چند سری از کتاب وب کتاب سفارش دادم بسیار راضی هستم ممنون از شما ارسال رایگان کتاب همچنین تخفیف های خوبتون نسبت به سایت های دیگه بسیار عالی بود ممنون از شما
احمد بیگی
۰۴
پاسخدمتون گرم
احسان آریادوست
۰۶
پاسخدرود بر شما/ دنبال کتابی میگشتم و فقط در کتاب وب تونستم پیدا کنم و بخرمش/ بی نهایت سپاسگزارم
Maryam
۰۵
پاسخدرود بر شما واقعا ازتون ممنونم بابت ارسال کتاب . کارتون واقعا ارزشمند هستش.سپاس
حنانه فلاح
۰۵
پاسخمن همین امروز از فروشگاهتون خرید کردم‌ و در مقایسه با سایر فروشگاه ها و پیج های آنلاین واقعا‌ منصفانه عمل میکنید .
سیده مریم عمادی
۰۷
پاسخکتاب امروز به دستم رسید. بی نهایت ممنونم. شما نوری هستید در روزگار مه آلود این دوران
بهزاد پرکی
۰۳
پاسخکتاب وب خیلی عالی هست چون رایگان به سراسر کشور ارسال میکنه
nasim اینانلو
۰۶
پاسخاز زمانی که با کتاب وب آشنا شدم کلی کتاب سفارش دادم فقط بخاطر ارسال رایگان چون کتاب هر قیمتی هم باشه ارسالش رایگانه وشرط بالای صد تومن خرید ارسال رایگان ندارن
نازنین تقی زادیه
۰۳
پاسخواقعا فکر خیلی خوبی کردید. ممنون از این ایده خوب. امیدوارم به کتابخوانی ایران و مردمش کمک کنه.
محمد نصیری
۱۰۴
پاسخسلام. برای «کتاب وب» یک پیشنهاد دارم. بیش‌تر فروشگاه‌های کتاب برای خرید بیش از صد یا دویست هزار تومان، امتیاز پست رایگان را در نظر می‌گیرند، ولی این امتیاز چیزی است که «کتاب وب» برای همه‌ی مشتریان خود قایل است. شاید اگر فروشگاه شما برای خریدهای بالای فلان مبلغ، امتیاز دیگری در نظر بگیرد مخاطبان، انگیزه‌ی بیش‌تری برای خرید مفصل‌تر داشته باشند. پیشنهاد من: با خرید بالای دویست هزار تومان، گزینه‌ی پست پیشتاز، رایگان شود.
می‌دانم که «کتاب وب» حتی مقداری از مبلغ پست پیشتاز را تقبل می‌کند (مگرنه پست پیشتاز، بالای دوازده هزار تومان است) ولی یک امتیاز این‌شکلی، انگیزه‌ی خریدار را دوچندان می‌کند. پیشنهاد من از دید اقتصادی هم معقول است: مثلا وقتی کسی با دویست هزار تومان خرید از یک فروشگاه دیگر، هم پست پیشتاز رایگان دریافت می‌کند و هم از مقداری تخفیف برخوردار می‌شود، چرا باید از «کتاب وب» خرید کند که تخفیف چندانی هم ندارد؟ روش تجاری کنونیِ «کتاب وب» انگار بیش‌تر به درد خریدهای خرد می‌خورد تا خریدهای هنگفت.
تهمینه قادری
۱۳
اتفاقا من با این نظر به شدت مخالف هستم. وقتی ارسال رایگان باشه، به همراه پیشنهادات تخفیفی که گذاشته میشه، وقتی فردی کتابی رو نیاز داشته باشه همون موقع خرید می‌کنه. اما اگر برای خرید بیش از مبلغی ارسال رایگان باشه، باید صبر کرد و چندین کتاب رو مدنظر داشت برای خرید که شاید اون موقع بودجه لازم رو نداشته باشه. این راهکار رو سایت های فروش کتاب دیگه هم پیش بردن و هم‌اکنون با نارضایتی و انتقادات زیادی مواجه هستند.(کافیه زیر پست‌های پیج اینستاگرامشون رو ببینین)و وجه تمایز کتاب‌وب با سایت‌های دیگر همین گزینه ارسال رایگان و موجودی از انتشارات معتبر هست.
سلیمان ک مانی زاده
۰۸
پاسخکارتان ارزشمند است درود
غلام حسن رضایی
۰۹
پاسخسلام و درود
براای خرید کتاب این سایت اینترنتی و آنلاین واقعا عالی هست سپاس از مسئولین این کتابفروشی آنلاین.
فقط یک درخواست داشتم در پنل کاربری کد رهگیری مرسلات برای خریدار بذارید تا از وضعیت ارسال کتاب آگاه بشه و بتونه برنامه ریزی کنه مثلا خریدار می خواد کار اداری انجام بده و میره دنبال کار اداری و پست کتاب رو میاره دم خونه یا مغازه ولی گیرنده نیست اگر کد رهگیری رو داشته باشه متوجه میشه کتابای خریداری شده در چه وضعی هست و در کجاست.
سپاس از شما
محمد نصیری
۰۱۴
پاسخیه چیزی میگم شاید به درد دیگر خریداران کتاب وب هم بخوره. من خیلی از کتاب‌هایی که از کتاب وب گرفتم، در سایت موجود نبود ولی پس از درخواست دادن به پشتیبان، ظرف چندساعت موجود شدن. پس اگه کتابی رو خواستید و ندیدید، خیلی ساده می‌تونید با پشتیبان در میان بگذارید.
امیر حسین عجم
۰۷
پاسخواسه دستیابی ب کتاب مورد علاقه خوبه
یاسمین فرخی
۰۸
پاسخامروز کتاب عزیزم به دستم رسید ممنون از کتاب وب بخاطر ارسال رایگان، تخفیف های رو کتاب و پشتیبانی آنلاینشون.
اولین بارم بود که از سایت فوق العادتون خرید میکردم و دیگه مشتری پایه ثابتتون میشم????
زهرا صالحی
۰۱۰
پاسخسایت فوق العاده وبی نظیری دارین هم تخفیف هم ارسال رایگان منکه دومین سفارشمو ظرف یه هفته دوباره انجام دادم
رضاعبادی
۰۳
پاسخسلام
وحید
۰۱۳
پاسخارسال رایگان یعنی اینکه در فروشگاه کتابی هستی که 5000عنوان کتاب جلوت گذاشته ونمیدونی کدومش رو انتخاب کنی.
حس خوبی دارم از ارتباط گرفتن با سایت کتاب وب.
حس خوب دسترسی بی دغدغه به کتاب.این یار مهرباااااان!
یاعلی.
وحید
۰۱۲
پاسخاولش شک داشتم که واقعا یک جلد را هم ارسال میکنید یانه ،یه کتاب کودک (ام وهب)خریدم 8هزارتومان و...کمتر از یکهفته توی اداره تحویلش گرفتم.ولی نمیدونم چرا به هرکی میگم، باور کردنش براشون سخته.
(مثل اولین روز آشنایی ام با سایت)
ای ول دارید رفقا.دست مریزاد.
علی
۰۸
پاسخبا سلام و تشکر از کار خوبتان
لطفا با ناشران بیشتری ارتباط بگیرید تا اکثر کتاب ها خصوصا کتاب های دانشگاهی مورد نیاز دانشجویان را هم داشته باشید یا اینکه سفارش کتاب را با اخذ عنوان و نام نویسنده گرفته و برای متقاضیان، تهیه و ارسال کنید که به نظرم این بهتر خواهد بود. موفق باشید.
کاوه افشار رضایی
۰۳
پاسخعالی
افسانه نخجیرگان
۰۴
پاسخسلاااااااااااااااااااام چقدر خوشحال شدم سایتتون رو دیدم حس خیلی خوب و مثبتی دارم
مهدی شهرکی
۰۶
پاسخسلام ووقت بخیر
واقعا از شما تشکر وقدردانی دارم .بنده طی یکسال اخیر خریدهای زیادی از شما داشتم .وبه موقع بدستم رسیده.
با تشکر فراوان
حمیده محمدی نیا
۰۵
پاسخبا سلام. سرویس ارسال رایگان عالی بود. من بازم از سایت شما خرید میکنم و به دوستام معرفی میکنم.
موفق باشید.
محمدحسین ذاکر
۰۴
پاسخممنون از زحمات شما عزیزان
امیر رضایی
۱۵
پاسخسرویس ارسال رایگان سایت کتاب وب یک سرویس بی نظیر بود که من ازش استفاده کردم . من ساکن بوشهرم و کتاب وب رایگان برای من کتاب هامو فرستاد.برام جای سوال داره که چجوری این سایت داره با ارسال رایگان کتاب های مورد نظر ما رو میفرسته... ممنون میشم از مدیران که توضیحی بدهند.
ketabweb
۰۵

سلام خدمت شما

خدا را شاکر هستیم که از کتاب‌وب راضی هستید.

برای جواب سوال شما لینک مصاحبه مدیر سایت را خدمتتان ارسال می‌کنیم تا در جریان قصد ارسال رایگان باشید.

روزگارتان خوش و سلامت 

 

http://www.ibna.ir/fa/report/292132/

محمدحسین بیمون نژاد
۰۵
پاسخخدا خیرتان بدهد که با این حرکت خداپسندانه مطالعه رو آیون تر می کنید
طیبه اکباتانی
۰۳
پاسخسلام خوشحالم که می توانم کتاب درخواستی را به این شکل تهیه کنم لطفا تلاش کنید کسانی شبیه من بتوانند به راحتی تجربه خوبی داشته باشند.
کاش مکانی برای دانلود در نظر می گرفتید تا اطلاعات کتاب در خواستی را بتوان به صورت یک فایل عکس با ورد ارسال کنیم.
سپاس
ماهور کلهر
۱۴
پاسخواقعا از کتاب وب ممنونم
سفارش هام رسیدن. باورم نمیشه اون همه کتاب سنگین سالم و بدون هیچ مشکلی به دستم رسید. بسته بندی عالی بود.
من که از این به بعد فقط از شما خرید میکنم و به همه معرفی میکنم.
علیرضامنصوری
۰۴
پاسخباسلام کارشمابسیارارزشمند ؛ نو وقابل ستایش وتحسین است ازشما کتاب خریدم وکتاب خواهم خرید وسایتتان را به دوستان زیادی معرفی کردم و لینکتان رابرایشان ارسال کرده ام موفق باشید
درضمن برخی کتاب ها راندارید مثلا کتاب «پیگیراخبارنباشید»که جدیدا عادل فردوسی پوراز روف دوبلی ترجمه کرده را ندارید منتظرهستم تا موجودشود کتاب بسیارارزشمندی است .
مینا مقیمی کندلوسی
۱۳
پاسخعالیست
علیرضامستقیمی
۰۶
پاسخعالیه خسته نباشید
علیرضا نصرتی
۰۳
پاسخسلام و خدا قوت به گروه کتاب وب
قدردان زحمات شما هستم.
محسن احمدی
۰۳
پاسخسلام.ممنون از زحمات شما
حمیدرضا استکی
۱۲
پاسخسلام از زحمات شما سپاسگزارم ای کاش در زمینه حقوق کتب بیشتری را عرضه می‌کردید برای فروش مثل کتب دکتر شمس ، میرمحمدصادقی ، اردبیلی و ...
علیرضا
۱۵
پاسخباسلام خدمت دوستان عزیز
خیلی از سایت کتاب وب برای ارسال رایگان کتاب ممنونم .
کتاب مورد نظری که سفارش داده بودم به دستم رسید با بسته بندی عالی و بدون هزینه پست فقط کاش کمی زودتر کتاب را ارسال کنند چون کتاب من یک هفته بیشتر طول کشید تا به دستم رسید .
دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره .
با تشکر از سایت خوبتون.
بنی لام
۰۴
پاسخبا سلام و احترام
امروز با سایت خوبتون آشنا شدم. سایت خوب و ارزشمندی دارید. امیدوارم این روش بسیار خوبتان در ارسال رایگان کتاب ها ادامه داشته باشه. حق یارتان
Erfan Ghasemi
۰۴
پاسخممنون از زحماتتون
سهیل ملکی
۰۶
پاسخآقا سایتتون فوق العادست. من از وقتی شناختمتون از هیچ جای دیگه کتاب نخریدم. امیدوارم همین طور عالی ادامه بدید و موفق باشید...
سعید رضائی
۰۵
پاسخواقعا کار خیلی عالی هست که ارسال رایگان دارید.. اینطوری میتونم بیشتر از قبل کتاب بخرم.. اگه تخفیف هم تو سایتتون بزارید که خیلی عالی تر می شه..
ممنون از سایت خوبتون
alireza akhavan safaei
۰۴
پاسخسلام وقت بخیر
امروز با سایتتون اشنا شدم و لارم میدونم ازتون صمیمانه تشکر کنم و خسته نباشید بهتون بگم چراکه حضور شما در این آشفته بازاری که ناشران و فروشندگان سودجو ایجاد کرده اند مایه دلخوشی فراوان من شد متاسفانه سایت ها و کتابفروشی هایی که مثل شما کتاب های با محتوی مناسب ترجمه درست و درواقع کتاب های غیر تجاری در اختیار خوانندگان قرار میدادند به مرور یا از صحنه ناپدید شدند یا جای خودشون رو به ناشران زرد و فروشندگان سودجو که کتاب هایی با ترجمه های افتضاح و بدون کیفیت فنی با قیمت های غیر واقعی و تخفیف های عوام فریبانه دادند و امروز به سختی چند مرکز تهیه کتاب مثل شما میتوان پیدا کرد
معتمدی پور
۰۴
پاسختازه با سایت خوبتون آشنا شدم ولی از امکاناتی که برای کتاب دوستان و ارسال رایگان کتاب گذاشتین ازتون سپاسگزارم
رضوان
۱۳
پاسخسلام ممنون از ارسال به موقع و رایگانتون
امیرمحمد بسطامی
۱۲
پاسخسلام وعرض خسته نباشید.کتاب درخواستی من رسید.از زحمات همه شما عزیزان سپاسگزارم.
سحر قلیخانی
۲۴
پاسخسلام. خسته نباشید.. واقعا ارسال رایگان کتاب دارین ؟
به همدان هم ارسالتون رایگانه؟
سحر قلیخانی
۰۵

سلام دوست عزیز

بله ارسال سفارشات شما به سرتاسر ایران رایگان است.

در خدمت شما هستیم

سایت کتاب وب

عباس ایرانمنش
۱۹
پاسخسلام . وقت شما به خیر من در هفته ی اخیر از شما کتابی شفارش دادم که حدودا پس از 3 روز از سفارش به دستم رسید. خیلی از شما ممنونم بابت بسته بندی خوب و ارسال رایگان کتاب.
برای ما که در شهرهای دورافتاده هستیم همیشه خرید کتاب دردسر بزرگی بود. دسترسی به کتاب ها نداشتیم و هزینه ارسال تا بندر ما بسیار بالا بود.
امیدوارم کیفیت سرویس دهی شما کم نشه و سرویس ارسال رایگان کتابتون هم برندارید ..
موفق و پایدار باشید
شکیلا اسکندری
۱۵
پاسخسلام
مرسی که اینقد خوبید
خدا یار و یاورتون❤
ملیحه حسینی
۰۳
پاسخسلام و تشکر از زحماتتان
شمس
۰۱
پاسخسلام و احترام
آیا امکان ارسال لیست برای تهیه کتابها از شما هم وجود داره؟
از همه ناشران کودک
فرخ زاد
۰۵
پاسخبهترین هستید .کتابی که مدتها به دنباش بودم در سایت شما پیدا کردم وخریدم با تخفیف ویژه و 5 روزه به دستم رسید من اردبیل هستم .فقط میگم خدا قوت ...سپاس و سپاس
سحر ضیایی
۱۴
پاسخسلام
وقت به خیر
کارتون فوق العاده ارزشمنده و به شخصه از صمیم قلب ازتون سپاسگذارم. تهیه کتاب بدون دردسر شلوغی و ترافیک خیابون ها و نبود جای پارک یه آرزو برام بود که به لطف شما محقق شد.
رامین بهار
۱۶
پاسخبا تقدیم صمیمانه ترین سلام ها خدمت دست اندرکاران وب سایت وزین کتاب وب. بنده محصل کارشناسی ارشد حقوق جزا در افغانستان هستم و موضوع تحقیق پایان نامه من "بچه بازی در افغانستان پسا طالبان " می باشد. در ضمینه تاریخچه این پدیده نیاز مبرم به کتاب "زنان سبیلو و مردان بی ریش" دارم . اما متاسفانه امکان خرید انترنتی از طریق افغانستان برایم میسر نمی باشد. خواستم از شما خواهش کنم در صورت امکان فایل پی دی اف این کتاب را در اختیار بنده قرار دهید. البته بنده نیز می توانم در صورت تمایل شما، پس از پایان تحقیقم یک سافت کاپی آن را در اختیار شما قرار دهم تا در دسترس علاقمندان قرار دهید. البته لازم به ذکر است که شماره موبایل را جهت امکان ثبت نظر اشتباه وارد کردم چون وقتی شماره خود را وارد می کنم قبول نمی کند. بالجبار یک شماره را وارد کردم که قبول شود.
با احترام
رامین بهار
کابل - افغانستان