این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب جعبه کمک های احساسی

کتاب جعبه کمک های احساسی

انتشارات ترنگ

قیمت: 85,000 تومان

هفت فصل این‌کتاب به هفت آسیب روانی رایج که در زندگی روزمره با آن روبرو هستیم، اختصاص‌دارد: طرد شدن، تنهایی، از دست دادن، احساس گناه، نشخوار فکری، شکست و عزت‌نفس از دست رفته.
گرچه هر فصل از کتاب به یک مبحث اختصاص یافته‌است، امّا پیشنهاد من این است که کتاب را به‌صورت کامل مطالعه نمایید. در ظاهر ممکن است برخی از فصل‌ها هیچ ارتباطی با مشکل فعلیِ شما نداشته‌باشند، امّا آگاهی از انواع آسیب‌های روانی در شرایط مختلف، در تشخیصِ آتیِ آن‌ها در خود، دوستان و اعضای خانواده، به‌شما کمک خواهندکرد.
هر فصل از کتاب به دوبخش تقسیم شده‌است. بخشِ اول، به‌توصیفِ زخم‌های خاص روانی هر آسیب _ از جمله زخم‌هایی که اغلب قادر به تشخیص آن‌ها نیستیم_ می‌پردازد: به‌عنوان‌مثال، ممکن است تصورکنیم که تنهایی باعث بروزِ درد عاطفی می‌شود، امّا ممکن است از این‌موضوع آگاهی نداشته‌باشیم که تنهاییِ درمان‌نشده آن‌چنان پیامدهای جدی بر سلامت جسمی ما دارد که می‌تواند امید به زندگی را از بین ببرد. هم‌چنین، معمولاً این‌واقعیت را نادیده می‌گیریم که افرادِ تنها، رفتارهای خودتخریب‌گرانه‌ای دارند، تاجایی‌که این‌موضوع باعث می‌شود _ناخودآگاه_ کسانی را که می‌توانند به‌آن‌ها کمک کنند، از خود برانند.

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

534

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

گای وینچ

مترجم

هاله نادری

ناشر

انتشارات ترنگ

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1400

موضوع

فلسفه

شابک

9786227741131

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه