ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد خرید کتاب با ارسال رایگان به سراسر کشور : کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

خرید کتاب با ارسال رایگان به سراسر کشور : کتاب وب / محصولات / کتاب ها / اقتصاد / قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب دانشنامه مختصر اقتصاد
قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب دانشنامه مختصر اقتصاد

قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب دانشنامه مختصر اقتصاد

انتشارات مرکز

155,000 تومان
به این محصول علاقه مندم
امتیاز 0 از 0 رای

کتابی که پیش رو دارید یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین کتابهای کلاسیک در زمینه دانش اقتصادی است. این کتاب، با 170 مدخل، به کمک حدود 150 تن از اقتصاددانان مطرح دنیا نوشته شده است. در میان نویسندگان این کتاب، چندین برنده جایزه نوبل اقتصاد، چندین رئیس شورای مشاوران اقتصادی روسای جمهور مختلف امریکا، چندین روزنامهنگار مطرح و پیشرو در حوزه اقتصاد و بسیاری از اقتصاددانانی دیده میشوند که هر یک از برترین متخصصان موضوعی هستند که به آن پرداختهاند.
وال استریت ژورنال، این کتاب را اقتصاد در جملاتی کوتاه و قدرتمند نامیده است. مجله بررسی کتاب میدوست، در مقالهای درباره این دانشنامه، آن را کتابی ایدهآل و ضروری برای هر فرد علاقهمند به اقتصاد و نیز برای تمام کتابخانههای عمومی وتخصصی و دانشگاهی دانسته است. مجله پالیسی در یادداشت خود آن را بهترین کتاب برای مردم در یادگیری اقتصاد و فهمدن اینکه اقتصاددانان مسائل را چگونه تحلیل میکنند دانسته و اضافه کرده است: «این کتاب از تحلیلهای اساسی اقتصاد به منظور شکستن افسانههای نادرستی که همگانی شدهاند استفاده کرده و موفق بوده است...بحثهای اساسی اقتصادی در این کتاب به صورت خلاصه و با مثالهای واقعی بیان شده است... این دانشنامه مقدمهای بسیار عالی در زمینه تحلیل اقتصادی پدیدهای اجتماعی محسوب میشود که خواننده را برای ورود به بحثهای اقتصادی و سیاسی در جامعه به خوبی مجهز می‌کند. همچنین مجلات بسیاری از جمله مجله چویس این کتاب را به تمام کتابخانهها و دانشجویان و علاقهمندان به اقتصاد توصیه کردهاند. ترجمهای که هم اکنون در دست دارید از چاپ سال 2010 و نسخه الکترونیکی 2018 این کتاب برگردانده شده است.

 

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب

رحلی

تعداد صفحه

636

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

دیوید هندرسن

مترجم

محمدصادق الحسینی، محسن رنجبر

ناشر

انتشارات مرکز

نوبت چاپ

2

تاریخ چاپ

1397

موضوع

اقتصاد

شابک

9789642132973

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
,