این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب بچه ای که نمی خواست آدم باشد

کتاب بچه ای که نمی خواست آدم باشد

انتشارات مهرستان

قیمت: 50,000 تومان

«بچه ای که نمی خواست آدم باشد» کتابی کودکانه است که داستان بچه شتری خوشمزه و شیرین بیان را از زبان خودش می گوید؛ بچه شتر قصۀ ما عاشق ماجراجویی و سفر است. آدی پسر کوچولوی قصه، صاحب شتر است. هم شتر و هم آدی هر دو بازی گوش و سر به هوا هستند. بچه یعنی شتر کوچولوی این قصه داستان زندگی خودش را با خاطرۀ جا ماندن دُمش لای در شروع می کند. او در این خاطره همۀ افراد کتاب را معرفی می کند، یعنی آی دی ، پدر و مادر آی دی، پدر و مادر خودش و خودش را که یک بچه شتر خاطره جمع کن است.

در این کتاب بچه یعنی شتر کوچولو، کودکان را  با آقایی مهربان آشنا می کند که از نظر او بهترین و مهربان ترین مرد دنیاست. اولین بار این مرد مهربان وقتی به داد او رسیده بود که عده ای می خواستند او و آی دی را کتک بزنند و مرد مهربان گفته بود : ” نه… حیوان زبان بسته را  نزنید، چه کارش دارید؟”

بچه شتر در دیگر خاطراتش چند بار دیگر هم از آن مرد مهربان حرف می زند. مثل این که بچه شتر عاشق آن مرد مهربان شده است چون یک بار به خاطر دیدن او از مسابقه شتر سواری درست وقتی که داشت به خط پایانی مسابقه به عنوان اولین شتر نزدیک می شد انصراف داده بود. او دلش می خواهد یک شتر بفهم باشد و خیلی دلش نمی خواهد آدم باشد.

این کتاب که درون مایه دینی دارد به بازخوانی واقعه غدیر می پردازد و آی دی و بچه شتر را  در یک سفر زیبا و خاطره انگیز به غدیر می کشاند و بچه شتر، مرد مهربان را آن جا دست در دست پیامبر(ص) می بیند.

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

80

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

زهرا موسوی

مترجم
ناشر

انتشارات مهرستان

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1400

موضوع

داستان کودک و نوجوان

شابک

9786227763027

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه