این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب تغییر شیوه رهبری

کتاب تغییر شیوه رهبری

انتشارات ابوعطا

قیمت: 220,000 تومان

این کتاب به قلم مدرس رهبری به چهره های موفق، که شهرتی جهانی دارد، با توجه به شرایط موجود در دنیای پرسرعت و متغییر کنونی نگارش شده تا رموز مبدل شدن به رهبری موثر و توانمند را در اختیار بگذارد. آن چه که امروزه به وضوح قابل لمس است، لزوم تغییر شیوه رهبری و برخورداری از انعطاف پذیری لازم برای هماهنگی با مناسبات روز است و کتاب پیش رو چگونگی دستیابی به این قابلیت را آموزش می دهد تا در سایه آن بتوان شاهد پیشرفتی چشمگیر در زمینه فردی و سازمانی بود.

گزیده ای از کتاب:

یک سازمان چگونه به پیشرفت دست می یابد؟ لازمه ی آن، رشد و پیشرفت اعضا و کارکنان آن است. آینده ی هر سازمانی را می توان در پیشرفت افرادی که جزئی از آن هستند، علی الخصوص رهبران آن، دید. قانون ممانعت می گوید که توانایی رهبری تعیین کننده ی میزان کارایی دیگران است.

تمام طول زندگی ام در حال یادگیری بوده ام و هدفم این است که هر روز چیزی بیاموزم. همچنین، افرادی که به پیشرفت دست می یابند توجه مرا به خود جلب می کنند. بهترین دوستان من کسانی هستند که پیوسته خود را به سوی بهتر شدن سوق می دهند. موضوع صحبت های ما، مسیری است که برای رسیدن به پیشرفت می پیماییم.

از تمام کسانی که به گروه من می پیوندند انتظار دارم که در راستای پیشرفت شخصی و حرفه ای فعالیت کنند. پیشرفت در کنار هم، از پیشرفت به تنهایی بسیار بهتر است. گروه ها یا در کنار هم رشد می کنند یا به تدریج از هم فاصله می گیرند. تعهد به پیشرفت کردن در هر روز از زندگی و برقراری رابطه با افرادی که در حال پیشرفت هستند ما را در مسیر پیشرفت نگه خواهد داشت.


ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

288

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

جان سی مکسول

مترجم

سپیده پوراکبر

ناشر

انتشارات ابوعطا

نوبت چاپ

5

تاریخ چاپ

1402

موضوع

مدیریت کسب و کار، روانشناسی کار و تجارت

شابک

9789641703235

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه