این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب مغز هورمون ها و جنسیت

کتاب مغز هورمون ها و جنسیت

انتشارات ثالث

قیمت: 68,000 تومان

مارس 2010، در اوپسالای سوئد، متخصصانِ زنِ اعصاب، روانشناسی و جامعه شناسی از کشورهای گوناگون (استرالیا، آلمان، کانادا، ایالات متحد، فرانسه، ایتالیا، سوئد و سوییس) شبکهٔ بین المللیِ عصب شناسی جنسیت را به وجود آوردند. هدف این شبکه دفاع از اخلاق تولیدات دانش عصب شنـاسی و بیــدار کــردن حــس مسئـولـیت پژوهشــگران دربارهٔ تأثیر کارهایشان در زمینه‌های اجتماعی و سیاسی است. اولویت دیگر این شبکه پخش خبرهای درست نزد مردم عادی و همچنین ایجاد تصویری مثبت از پژوهش های مغز، جنسیت و جنس است. عصب شناسی اخلاقی در برابر عصب شناسی جنسیتی!

این کتاب چهار فصل دارد و هر فصل را یکی از متخصصان و دانشگاهیان زبده در زمینه های گـونـــاگـون عصــب شـنــاسی، روان شنـاســی و... نوشته و حاصل پژوهشها و مطالعات آماری آنان در حوزه های مرتبط با موضوع هر فصل اســت. پـــژوهــش هـای آنــان پـشـتــوانهٔ تــأیـیـــد معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آکادمیک جهان را داراست.

در این کتاب پژوهشگرانِ عصب شناسی، روان شناسی، جامعه شناسی و علوم سیاسی گرد هم آمده اند تا تازه تــریـن داده هــای علــوم اعـصــاب و روان شنــاسی تطبیقی، روان شناسی جنسیت و آثار چند نویسندهٔ فمینیست را تحلیل کنند. آنها با تکیه بر دانشهای گــونـاگــون به تفــاوتهای روان شــنـاخـتیِ جنســیتی پــرداختـه و ســوگیــری هـای جنسیـتی بر اساس میل جنسی و تفاوت های جنسی را از دایرهٔ مطالعهٔ علمی کنار گذاشته اند.

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

118

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

کاترین ویدال، لوئیز کوست، لین چامبرلند، شانتال مایه

مترجم

ویدا فرهودی

ناشر

انتشارات ثالث

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1401

موضوع

روانشناسی

شابک

9786004057400

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه