این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب طراحی کسب و کاری بهتر

کتاب طراحی کسب و کاری بهتر

انتشارات آریانا قلم

قیمت: 248,000 تومان

خواه رهبر کسب‌وکار، کارآفرینی بلندپرواز یا نوآوری در شرکتی بزرگ باشید، خواه سرمایه‌ گذار یا دانشجویی با پشتکار و اهل ریسک باشید، کتاب طراحی کسب‌ و کاری بهتر راهنمای جامعی از ابزارها، مهارت‌ها و ذهنیت‌های جدید موردنیازتان جهت تحمل ابهام و خلق ارزش از عدم قطعیت است.
شاید بی‌اغراق بتوان گفت که موضوع این کتاب، یعنی طراحی کسب‌وکاری بهتر، دغدغۀ هر صاحب کسب‌وکاری است، به‌ویژه در محیط کسب‌وکاری که بسـیار ناپایدارتر از گذشـته است و هر روز مسـائل جدیدی بروز می‌کند و البته، همین شرایط فرصت‌های زیادی نیز پیش روی آنها قرار داده است. رویکرد اصلی کتاب حاضر تفکر طراحانه (به همانند طراحان اندیشیدن) اســـت.
با خواندن این کتاب می‌توانیم مشتریان و نیازهایشان را بهتر بشناسیم، ارزشی را که می‌شود به مشتریان عرضه کرد بهتر بسنجیم و درنهایت نقطۀ تلاقی ارزش خلق‌شده با نیازهای مشـتریان را دقیق‌تر بیابیم. همۀ اینها کمک می‌کند تا در سطوح متنوع کسب‌وکار، بـا انتخاب درسـت و اجرای صحیح ایده‌های خلاق بیشتر، نوآوری را به خدمت بگیریم و با رویکرد نظام‌مند تفکر طراحی، مسائل کسب‌وکار را هرچه اثربخش‌تر حل کنیم. نویسندگان کتاب نیز از همین رویکرد برای تألیف کتاب بهره برده‌اند: مشتری (خواننده) را هدف قرار داده و کوشیده‌اند از میـان انبوه مدل‌ها و ابزارها و مهارت‌ها مسیری بهینه ترسیم کنند. جالب اینکه این نویسندگان بـرای گروه‌های مختلف خوانندگان بـا نیازهای متفاوت روش‌هایی گوناگون بـرای مطالعۀ کتاب طراحی کرده‌اند.

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب خشتی
تعداد صفحه

264

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

پاتریک وان درپیل، جاستین لوکیتز ، لیزا کی سولومون

مترجم

رضا رایان فر

ناشر

انتشارات آریانا قلم

نوبت چاپ

5

تاریخ چاپ

1402

موضوع

تجارت و کسب و کار

شابک

9786007677865

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه