این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب به مگزی خوش آمدید

کتاب به مگزی خوش آمدید

انتشارات نیماژ

قیمت: 29,000 تومان

(به مگزی خوش آمدید)، دومین اثر داریوش احمدی است. او متولد 1335 در جنوب کشور است. به نظر منتقدان و داوران جایزه های ادبی، داریوش احمدی با مجموعه داستان ایرانی معاصر محسوب می شود و به خاطر نوشتن این مجموعه داستان توجه منتقدان، مخاطبان و داوران جایزه های مهم داستان را به خود جلب کرده است؛
مقام نخست جایزه ی ادبی سیلک کاشان، برنده شدن در دو سالانه ی داستان شیراز، تجلیل شده ی جایزه ی جلال آل احمد، تقدیر شده ی جایزه ی ادبی مهرگان، کاندیدای بهترین مجموعه داستان در جایزه ی هفت اقلیم و نامزد شدن در جایزه ی احمد محمود از جمله افتخارات داریوش احمدی برای انتشار مجموعه داستان (خانه کوچک ما) در سال 1396 بوده است.
اما آنچه که رنجم می دهد بیشتر اخلاقی و هنجاری است. ترسی تهدیدگر که مدام رنگ عوض می کند و همه چیز را از بین می برد: اراده، عشق، آرمان، و حتی تو را از خودت می گیرد. جوری که حس می کنی هیچ چیز مال تو نیست! نه فضا، نه مکان، نه عشق، و نه رویا. چطور بگویم، می ترسم ناراحت بشوی. تمام کلمات برایم معنایشان را از دست داده اند. یک نوع معناباختگی، یک نوع برزخ، یک نوع نیستی. دیگر به این لیوان اعتقادی ندارم. حتی به خودت؛ به دوستی مان.


ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

 

 

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

208

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

داریوش احمدی

مترجم
ناشر

انتشارات نیماژ

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1398

موضوع

رمان ایرانی

شابک

9786003674929

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه