ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد خرید کتاب با ارسال رایگان به سراسر کشور : کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

خرید کتاب با ارسال رایگان به سراسر کشور : کتاب وب / محصولات / کتاب ها / هنر و سینما / خرید کتاب منطقه: کتابی درباره فیلمی درباره سفری به یک اتاق
خرید کتاب منطقه: کتابی درباره فیلمی درباره سفری به یک اتاق

خرید کتاب منطقه: کتابی درباره فیلمی درباره سفری به یک اتاق

انتشارات چشمه

19,000 تومان
به این محصول علاقه مندم
امتیاز 0 از 0 رای

ماجرا عشق در نگاه اول نبود: اولین‌باری که استاکر را دیدم اندکی حوصله‌ام سر رفت و تکانم نداد. به فکر فرونرفته بودم (کمی احمقانه بگویم، هیچ تصور نمی‌کردم سی ‌سال بعد، کارم به نوشتن یک کتاب کامل درباره‌ی آن خواهد کشید)، اما این تجربه‌ای بود که از آن خلاصی نداشتم. چیزی از آن با من ماند. آن زمان در پوتنی زندگی می‌کردم و یک روز من و دوست‌دخترِ آن وقتم برای پیاده‌روی به پارک ریچموند رفتیم. پاییز بود و پرنده‌ای بالای زمین‌ شیب‌دار پرید و به سمت دسته‌ای درخت رفت، طوری بال زد و پرید که به طرز غریبی یادآور شیوه‌ی پرواز پرنده‌ی دومی بود که به آن اتاق پهناور شن وارد شد. بلافاصله بعد از آن می‌خواستم فیلم را دوباره ببینم و از آن زمان میل به دوباره ــ و دوباره و دوباره ــ دیدنش هرگز از من جدا نشده است. تاکنون.

استاکر فیلمی است که می‌شود در دو جمله خلاصه‌اش کرد. پس اگر خلاصه کردن به معنای چکیده‌نویسی باشد، این کتاب متضاد یک خلاصه است؛ این کتاب بسط و گسترش فیلم است. هنوز این پرسش پابرجاست که آیا نوشتن چنین خلاصه‌ای، شیوه‌ای معقول برای گذران روز آدم است؟ هدف چنین تمرینی چیست؟ من لب مغاکی لوله‌مانند با اُورکتی خیسِ آب ننشسته‌ام؛ ژاکت گرمِ زیبایی پوشیده و پشت میزم نشسته‌ام. سرم به چیزی گرم است، پیش‌رَوی می‌کنم، به سوی اتاقی از آن خود.


ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

 

 

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

125

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

جف دایر

مترجم

محمدحسین واقف

ناشر

انتشارات چشمه

نوبت چاپ

اول

تاریخ چاپ

1397

موضوع

درباره سینما

شابک

9786220100584

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه