این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب بانوی سپید

کتاب بانوی سپید

انتشارات پارسه

قیمت: 28,000 تومان

کریستین بوبن برای دوستداران ادبیات در ایران نامی آشنا و برای بسیاری نامی محبوب است. او از عشق، تنهایی، مرگ، زندگی و انسان امروز می‌نویسد. او برخلاف بسیاری از نویسندگان هم‌دوره و هم‌فکرش، قلمی تلخ و عبوسانه ندارد و نثرش به شعر و تغزل پهلو می‌زند. بعضی‌ها آثار بوبن را در رسته عامه‌پسندها جا می‌دهند و برخی معتقدند بوبن طوری می‌نویسد که اندیشه و معناهای عمیق فلسفی و عاطفی را به خوبی و با لطیف‌ترین شیوه بیان به مخاطبش عرضه می‌کند.

بوبن خود نوشتن را نوعی درمان می‌پندارد و بسیاری از مخاطبانش نیز برای تلطیف روان و بهبود حال خود به خوانش آثار او روی می‌آورند. روایت‌های او سهل‌خوان است و سعی می‌کند طوری سخن بگوید که همه سنین و اقشار با متن‌هایش ارتباطی بی‌واسطه و آسان برقرار کنند.

کتاب با این جمله‌ها آغاز می‌شود: کمی پیش از ساعت شش صبح روز پانزدهم ماه مه 1886 درحالی که آواز پرندگان در باغ طنین انداخته و آسمان صورتی‌رنگ را جلا می‌دهد و یاسمن‌ها هوا را با عطر خویش تقدس می‌بخشند، صدایی که به مدت دو روز در خانه دیکینسون‌ها هر اندیشه‌ای را ویران می‌کرد خاموش شد؛ صدای نفس دشوار، مسدود و بیدار، همانند صدای اره‌ای بر تخته‌ای تسلیم‌نشدنی…


ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

 

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

104

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

کریستین بوبن

مترجم

دل ‌آرا قهرمان

ناشر

انتشارات پارسه

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1394

موضوع

ادبیات کلاسیک جهان

شابک

0 - 152 - 253 - 600 - 978

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه