این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب اگر من صورت تو را داشتم

کتاب اگر من صورت تو را داشتم

انتشارات آسیم

قیمت: 150,000 تومان

کیوری یک زن زیبا و سختی کشیده با شغلی است که به سختی به دست آورده است در یک "سالن اتاق" در سئول، یک بار زیرزمینی انحصاری که در آن تاجران را در حالی که مشروب می نوشند سرگرم می کند. اگرچه او به رویکرد سرد و با چشمان روشن خود نسبت به زندگی افتخار می کند، یک اشتباه ناگهانی زندگی او را تهدید می کند.
هم اتاقی کیوری، میهو، هنرمندی با استعداد است که در یک پرورشگاه بزرگ شد اما برای تحصیل هنر در نیویورک بورسیه تحصیلی گرفت. پس از بازگشت به کره پس از کالج، او خود را در یک رابطه نامطمئن با وارث یکی از بزرگترین شرکت های این کشور می بیند.
در پایین سالن ساختمان آنها آرا، آرایشگری زندگی می کند که دو مشغله ذهنی او را حفظ می کند: وسواس به یک ستاره پاپ گروه پسرانه، و دوست صمیمی که برای جراحی پلاستیک شدید پس انداز می کند که امیدوار است زندگی او را تغییر دهد.
وونا، یک طبقه پایین تر، تازه ازدواج کرده ای است که سعی می کند بچه ای به دنیا بیاورد که او و همسرش نمی دانند چگونه می توانند در اقتصاد بی رحم کره از پس هزینه های خود برآیند.
داستان‌های آن‌ها با هم، داستانی گیرا را روایت می‌کنند که در آن واحد ناآشنا و به‌طور مسلم جهانی است، که در آن دوستی‌های آزمایشی آنها ممکن است چیزی باشد که در نهایت آنها را نجات می‌دهد.

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

22

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

فرانسیس چا

مترجم

شیوا اردوئی

ناشر

انتشارات آسیم

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1402

موضوع

رمان خارجی

شابک

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه