این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب کاملا محفوظ می باشد

کتاب یک خانواده عجیب

کتاب یک خانواده عجیب

انتشارات خزه

قیمت: 35,000 تومان

بوفی نیل بیست سال تمام در حوزه ی علوم کامپیوتر کار می کرد، اما همواره مشتاق بود که برای فرار از روزمرگی ها بتواند درباره ی داستان ها و اتفاقات غیرعادی زندگی اش بنویسد. نهایتا هم تصمیم خود را عملی کرد که نتیجه اش شد کتاب یک خانواده ی عجیب. این کتاب از همان بدو انتشار مورد استقبال فوق العاده ای قرار گرفت؛ چنانکه مجله ی نقد کتاب کرکاس درباره اش نوشت:
«کتابی دلنشین و احساس برانگیز درباره ی کمی متفاوت بودن.» سایت آمازون هم این گونه به استقبال آن رفت: «نه شبیه خانواده ای عادی، نه شبیه خاطراتی عادی. کتاب یک خانواده ی عجیب بیشتر شبیه داستانی است خیالی مملو از تعلیق، هیجان و شوخ طبعی»
بوفی نیل در اولین و تنها کتاب خود از خاطراتش به عنوان زنی می نویسد که جدا شده است، دو فرزند شلوغ کار دارد که باید به تنهایی آنها را بزرگ کند، شغلش سنگین و طاقت فرساست، مادربزرگش در آستانه ی مردن است و در کل، زندگی بر وفق مرادش نیست، اما نه تنها از پا نمی نشیند، بلکه به بازسازی زندگی اش می پردازد. در واقع یک خانواده ی عجیب را می توان کتابی دانست که با زبانی ساده و طنازانه در ستایش امیدواری و ایمان نوشته شده است و البته در ستایش نوشتن.
***
سال ها بعد، در مقام یک زن متأهل، بالاخره فهمیدم که عاشق شدن، آسان ترین بخش کار بوده. چالش واقعی این بود که عاشق بمانید. در ابتدا، عادات و خصلت های معدودی وجود داشتند که درباره ی یکدیگر تحسین می کردیم. بعد از مدتی، آن عادت ها همان چیزهایی بودند که واقعا از آن ها نفرت داشتیم، و زمانی که جدا شدیم، دلمان واقعا برای همان عادت ها تنگ شد. من پی بردم که باید عاشق کسی شوم که اجازه ی تغییر را به من بدهد، اما نخواهد که مرا تغییر دهد.
- از متن کتاب

ما آب حیات می فروشیم.

کتاب وب : خدمات ویژه برای خرید کتاب از جمله خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی کتاب وب

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

224

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

بوفی نیل

مترجم

بهاره قاسم پور

ناشر

انتشارات خزه

نوبت چاپ

1

تاریخ چاپ

1399

موضوع

رمان خارجی

شابک

9786226913096

نظرات

captcha Refresh

کتاب های مشابه