ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب کاملا محفوظ می باشد

کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب / محصولات / کتاب ها / ادبیات / نمایشنامه / قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب بازى دوران و رساله اى درباره دستمال
قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب بازى دوران و رساله اى درباره دستمال

قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب بازى دوران و رساله اى درباره دستمال

انتشارات کوله پشتی

10,000 تومان
به این محصول علاقه مندم
امتیاز 0 از 0 رای

کارینه خودیکیان نمایشنامه‌نویس برجسته ى ارمنستان است. آثار او پیوسته در ارمنستان و دیگر کشورها اجرا ‌می‌شوند. وی مدیرمسئول و سردبیر فصلنامه تخصصی درامادورگیا و برنده‌ی جایزه بین‌المللی بهترین مقاله اجتماعی از دفتر سازمان ملل در ایروان است. "بازى دوران" درباره ى حاکمى است که تصمیم مى گیرد یک روز از تاریخ را حذف کند ولى موفق نمى شود. "رساله اى درباره ى دستمال" نیز درباره ى دستمال دزدمونا است. چند شخصیت نظر خود را راجع به دستمال مى گویند. این اثر چندین بار در ارمنستان و جشنواره هاى خارجى اجرا شده است. در بخشى از کتاب میخوانیم: «صدای پسر (از رادیو) من شما را نه به هوشیاری دعوت می‌کنم و نه می‌خواهم خطری که تهدیدمان می‌کند را گوشزد کنم.

من فقط از شما خواهش می‌کنم روز را نکُشید؛ هر طوری هم که باشد. به نابودی یک روز تَن ندهید. با این کار، یکی از شماها اولین بوسه‌اش را از دست می‌دهد؛ دیگری تولد فرزندش را و یکی دیگر روز مرگش را. امید نداشته باشید که سنگ مسئولیت این کار بر روح شما سنگینی نکند. تنها زیان‌دیده شما خواهید بود؛ چون امروز داوطلبانه از یک روز می‌گذرید؛ فردا با اجبار روز دوم را از دست می‌دهید؛ بعد... صدای تیراندازی؛ فریاد و همهمه‌ای به گوش می رسد...»

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

120

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

کارینه خودیکیان

مترجم

آندرانیک خچومیان

ناشر

انتشارات کوله پشتی

نوبت چاپ

چاپ اول

تاریخ چاپ

1396

موضوع

نمایشنامه

شابک

9786008211402

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه