ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب کاملا محفوظ می باشد

کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب / محصولات / کتاب ها / مدیریت / قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب بازآفرینی بازار: تاریخ طبیعی بازارها
قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب بازآفرینی بازار: تاریخ طبیعی بازارها

قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب بازآفرینی بازار: تاریخ طبیعی بازارها

انتشارات نی

46,000 تومان
به این محصول علاقه مندم
امتیاز 0 از 0 رای

«بازار خوب» تنها راه رسیدن به ثروت است و «بازار بد» راه فقر و نگون‌بختی است. باید به بحث بر سر خوب یا بد بودن اقتصاد بازار پایان داد و آن را به اصلاح بازارها معطوف کرد. مسئله خوب یا بد بودن اقتصاد بازار نیست. اقتصاد بازار می‌تواند خیر یا شر باشد؛ مسئله‌ی اصلی تبدیل اقتصاد بازار بد به اقتصاد بازار خوب است. مک‌میلان، نویسنده‌ی کتاب، آن‌جا که به توصیف بازار خوب می‌پردازد، بازارگرایی دوآتشه است و آن‌جا که پیامدهای فاجعه‌بار بازار بد را نشان می‌دهد، از دشمنان اقتصاد بازار سبقت می‌گیرد. نکته‌ی بدیع این کتاب مدح یا ذم بازار نیست بلکه شواهد متعددی است که به کمک آن‌ها چگونگی گذر از بازار بد به بازار خوب را ترسیم می‌کند.
برای جامعه‌ی سیاست‌گذار و دانشگاهی ایران این کتاب خواندنی است، زیرا ذهن را از جزمیت بازارگرایی یا بازارستیزی آزاد می‌کند و مسئله‌ای بسیار بزرگ، یعنی بازآفرینی بازار، را در ذهن خواننده شکل می‌دهد. پس از مطالعه‌ی این کتاب، مناقشه بر سر اقتصاد بازار یا اقتصاد دولتی پایان می‌یابد و جای خود را به این مسئله می‌دهد که چگونه بازارهای بی‌شماری را که رفاه مردم به آن بستگی دارد اصلاح کنیم.

 

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

442

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

جان مک‌ میلان

مترجم

جواد اقدس طینت، زهرا کریمی، ساعده عزیزی ثالث

ناشر

انتشارات نی

نوبت چاپ

اول

تاریخ چاپ

1398

موضوع

اقتصاد، مدیریت

شابک

978-964-185-614-6

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه