ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب کاملا محفوظ می باشد

کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب / محصولات / کتاب ها / هنر و سینما / کتاب واقعیت ‌نمایی و بداهت: تأویل‌ های ژان لوک نانسی از سینمای کیارستمی
کتاب واقعیت ‌نمایی و بداهت: تأویل‌ های ژان لوک نانسی از سینمای کیارستمی

کتاب واقعیت ‌نمایی و بداهت: تأویل‌ های ژان لوک نانسی از سینمای کیارستمی

انتشارات پارسه

16,000 تومان 14,400 تومان
به این محصول علاقه مندم
امتیاز 0 از 0 رای

عباس کیارستمی یک‌تنه سیری ویژه در عالم سینمای ایرانی به وجود آورده و بخشی مهم از سینمای ایران را به خود اختصاص داده است. او مجموعه ارزشمندی از آثار سینمایی برای مخاطبان خود بجا گذاشته که برای هر رهرو تازه‌نفس علاقه‌مند به سینما نگرشی مفید و ارزنده است. کیارستمی کارگردانی است که نگاهی دیگرگونه به رویدادها و مسائل پیرامون ما دارد و تنها سینماگر ایرانی است که در مراسم صدمین سال تولد سینما نامش در کنار نام بزرگ‌ترین کارگردان‌های جهان قرار گرفته است.روایت‌ها و تاویل‌های ژان لوک نانسی – فیلسوف فرانسوی – از سینمای کیارستمی، ما را با جانمایه سینمای او آشنا می‌کند. نانسی با عینکی فرانسوی توانسته فیلم‌های کیارستمی را واکاوی کند و بداهت، نوع نگاه و ذات واقع سینمای او را برای ما بشکافد.

در سال 1994 به مناسبت صد سالگی سینما،‌ مسئولان مجله کایه دوسینما به فکر انتشار کتابی افتادند که در آن صد موئلف درباره صد فیلم از آثار تاریخ یک قرن سینما چیزی بنویسند. نانسی به این درخواست پاسخ مثبت داد. او که فیلم «زندگی و دیگر هیچ» کیارستمی را دیده و سخت شیفته آن شده بود، سعی کرد به فیلم‌های دیگر این سینماگر ایرانی توجه بیشتری نشان دهد.

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

123

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

منوچهر دین پرست

مترجم
ناشر

انتشارات پارسه

نوبت چاپ

چاپ سوم

تاریخ اولین چاپ

1395

موضوع

هنر و سینما

شابک

8 - 213 - 253 - 600 - 978

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه