ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب کاملا محفوظ می باشد

کتاب وب :خرید کتاب - فروشگاه اینترنتی کتاب / محصولات / کتاب ها / هنر و سینما / قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب من اسپارتاکوس هستم
قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب من اسپارتاکوس هستم

قیمت، معرفی، ارسال رایگان و خرید کتاب من اسپارتاکوس هستم

انتشارات ققنوس

15,000 تومان
به این محصول علاقه مندم
امتیاز 0 از 0 رای

مطلبی که داگلاس در این کتاب می‌خواهد بگوید شرح چگونگی ساختن فیلمی مانند اسپارتاکوس
در دوره‌ای از بروز شکاف و تفرقه در تاریخ کشور است. او درباره ساخت این فیلم می‌گوید: فقط سعی داشتم بر مبنای داستانی که از آن خوشم می‌آمد بهترین فیلم ممکن را بسازم. هنوز هم این داستان برایم خیلی جالب است. داوری درباره فیلم را به دیگران می‌سپاریم. به گمان من این فیلم ارزش‌های خاص خود را دارد و به ساختن آن افتخار می‌کنم.

جورج کلونی درباره کرک داگلاس می‌گوید:

«جوهر وجود کرک داگلاس از ماده‌ای بس سفت و سخت ساخته شده است. برخلاف بسیاری از کسانی که در فیلم‌ها ‌می‌شناسیم او کارش را با قهرمان‌بازی شروع نکرد. بلکه راه رسیدن او به افتخار بیشتر به راه کسانی چون آتیکاس فینچ در فیلم کشتن مرغ مقلد می‌ماند. او دنبال دردسر نرفت. دردسر او را دنبال کرد... او را یافت... و مثل آتیکاس او همان کاری را انجام داد که بلد بود انجام دهد... کار درست را. کرک داگلاس هم ستاره سینماست و هم تهیه‌کننده فیلم، اما پیش از هر چیز او مردی با شخصیتی استثنایی است. از آن قسم مردانی که در روزگار سختی‌ها و دشواری‌ها پدید می‌آیند. از آن نوع  مردانی که در تیره‌ترین و اندوهبارترین لحظه‌های عمر خود در انتظار از راه رسیدن آن‌ها هستیم.»

مشخصات فیزیکی

قطع کتاب رقعی
تعداد صفحه

260

نوع جلد شومیز

مشخصات فنی

نویسنده

کرک داگلاس

مترجم

محمداسماعیل فلزی

ناشر

انتشارات ققنوس

نوبت چاپ

چاپ اول

تاریخ اولین چاپ

1396

موضوع

رمان خارجی

شابک

978-600-278-327-1

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه